Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dojemné foto budoucí maminky: Jasmina Alagič poprvé ukázala těhotenský pupík

+ Dalších 69 fotografií
těhotenství
Jasmina Alagič (29) prožívá nejkrásnější období v životě. Zanedlouho se stane poprvé maminkou a její snoubenec Rytmus (42) otcem. Před časem si fanoušci na sociálních sítích posteskli, že místo těhotenského pupíku, raději oblíbená moderátorka ukazuje své krásné nožky. Jasmina tak udělala výjimku a své fanoušky potěšila rozkošnou fotkou.

Jasmina Alagič se již brzy stane poprvé maminkou. Přesně na Vánoce oznámila s Rytmusem (42) na sociálních sítích, že čekají rodinu. Zanedlouho na to prozradila, že to bude kluk. Nyní se pochlubila první rozkošnou fotkou.

Půvabná moderátorka je šťastně zamilovaná a už se nemůže dočkat na příchod miminka. Fanoušci si nedávno posteskli, že jim Jasmina ještě neukázala těhotenský pupík. To budoucí maminka napravila a ukázala odhalené bříško.

Těhotenství na ní už jde vidět a Rytmusova budoucí žena se začíná pěkně zakulacovat. Tak snad všechno poběží podle plánu jako doposud. Na fotky těhotné Jasminy se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články