Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ FOTKY: Strachova kamarádka Saša (†38) ještě nedávno věřila, že rakovinu porazí!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Řídila se pořekadlem, že naděje umírá poslední. Bohužel se nenaplnilo a Alexandra Bauerová (†38) těžkému boji se zákeřnou rakovinou podlehla. Produkční brněnského studia ČT a kamarádka režiséra Jiřího Stracha (44) zemřela tento týden v pondělí. Ač na nemocničním lůžku, ještě nedávno věřila, že vážnou nemoc porazí.

Když se loni v červnu vdávala za manžela Oldřicha, nejspíš Alexandra Bauerová ještě netušila, že jí životní štěstí zhatí zákeřná rakovina. Kromě milovaného muže po sobě produkční brněnského studia ČT zanechala i teprve pětiletého synka.

„Tři dny se motám a třepu jak drahej pes, tak jsem se raději vydala na krev do své oblíbené nemocnice. Držte palce,“ neztrácela ještě nedávno Saša naději. Jenže bohužel rakovině podlehla. Oblíbená kolegyně známého režiséra Jiřího Stracha naposledy vydechla v pondělí 19. února.

V slzách skončil nejenom Sašin manžel Oldřich. „S pevnou nadějí v budoucí shledání,“ vystavil si na Facebooku dojemné rozloučení. Smutek drží i tatínek Bauerové Karel Burian, který svého času brněnské studio ČT řídil. "Saša neznala žádné vrcholy, jak pracovní, tak i osobní. Áách, jen jeden nepřekonala,“ vzpomíná Burian na milovanou dceru.

Související články

Další články