Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné chvilky Kašpárka z MasterChefa: Šéfkuchařův synek řekl první slůvko

Radek Kašpárek se stal otcem rozkošného syna Sebastiana.
Zdroj: se souhlasem R. Kašpárka
+ Další 4 fotografie
Rodina

Radek Kašpárek zažívá jedny z nejkrásnějších chvil v roli rodiče. Půl roku poté, co s manželkou Andreou přivítal na svět synka Sebastiana, se dočkal od svého potomka prvního slůvka, čímž se pochlubil na Instagramu. Málokoho asi překvapí, co chlapeček řekl...

Radek Kašpárek se po třech dcerách, které má z předchozího manželství, dočkal svého prvního syna letos v květnu. Manželka Andrea slavnému šéfkuchaři porodila malého Sebastiana. "Děkuji za nádherného syna! Byl to teda fofr, ale naše maminka Andrejka byla skvělá! Miluji Vás!" napsal tehdy na Instagram Kašpárek.

První slůvko

Sotva uběhlo půl roku, dočkali se manželé dalšího krásného momentu. Sebík řekl první slůvko. "Miluji všechny moje děti! Jsou pro mě vším a nejvíc je pro mě, když řeknou 'Milujeme tě, tatínku', ale dneska jsem měl hodně na krajíčku. Náš milovaný chlapeček řekl první slůvko: TÁTA," pochlubil se dojatý Kašpárek.

Ten rozhodně neskrývá, jakou má radost z toho, že mu doma roste chlapský parťák. "Jsi bourák, chlapečku můj!" dodal Kašpárek. Teď už se jistě nemůže dočkat, až bude Sebastian poprvé v ruce držet vařečku.

Porotce MasterChefa

Radek Kašpárek se v roce 2014 stal šéfkuchařem a spolumajitelem restaurace Field. Kašpárek působí společně s Přemkem Forejtem a Janem Punčochářem jako porotce kulinářské soutěže MasterChef Česko. V této úloze se poprvé objevil v roce 2019.Související články

Další články