Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné: Chlapec a jeho pes se fotí pro tátu námořníka, který je pořád na cestách

Tak na co čekáš?? Jedeme!
Zdroj: dailymail.co.uk
+ Další 2 fotografie

Opět se ukázalo, jak silná může být láska dětí k rodičům. Otec pětiletého Juliana Beckera slouží v americkém námořnictvu a Julianovi se po něm pochopitelně stýská. Poprosil proto svojí mámu, aby ho denně fotila společně s jeho nejlepším kamarádem - pětasedmdesátikilovým novofundlandským psem Maxem - a snímky tátovi posílala. Zdánlivě obyčejné fotky tak vyprávějí dojemný příběh o malém chlapci, velkém psu a muži, který je oba miluje.

„Můj manžel je námořní důstojník a já se živím jako fotografka. Maxovi bude v květnu šest, zatímco Julian má pět. Krátce poté, co Julian přišel na svět, se z nich stala nerozlučná dvojice,“ vysvětluje Stasha, proč je na všech fotkách Julian právě s Maxem.

Pouto mezi Julianem a Maxem je opravdu silné. Max svého malého pána chrání před cizími lidmi i jinými psy. Když jednou vítr zavál Julianovu oblíbenou hračku – dřevěnou plachetnici – až doprostřed jezera, neváhal a doplaval pro ni.

„Začala jsem je oba fotit před garáží. Každý den. Snímky posílám příbuzným a především svému muži. Je neustále někde na cestách a domů se dostane jen občas,“ vysvětluje Stasha.

Julianův táta se na fotografie vždy velmi těší. „Celé dny trávím na moři, daleko od své rodiny. Nemohl jsem uvěřit tomu, co všechno jsou pro mě Julian a Stasha ochotní udělat. Neustále na ně myslím a skutečnost, že s nimi nemůžu být tak často, jak bych si přál, mě často dohání až k slzám. Díky těmto snímkům ale alespoň mohu sledovat, jak můj syn roste,“ říká dojatě.

Související články

Další články