Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dojemná zpráva o stavu bestiálně mučeného pejska: Tahle slova vám vženou SLZY DO OČÍ!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Celou republikou otřásá neuvěřitelný případ strašlivého zacházení s nevinným štěnětem, kterého jeho páníček, Jakub L. (24) z Prachatic, mučil tak, až je zázrak, že to vůbec s těžkými zraněními přežilo. Máme nové zprávy, které dojmou snad úplně každého!

„To štěně – jeho hlavinku – jsem včera držela v náručí. Přestože je na tom tak špatně, mělo šťastný očička a mávalo ocáskem,“ uvedla Markéta.

Veterináři z Vimperka ještě ve čtvrtek uváděli, že tříměsíčnímu pejskovi jde stále o život.

„Jelikož byla nutná speciální diagnostika, převezli jsme štěňátko na referenční kliniku. Transparentní účet vytvoříme zítra (v pátek – pozn. red.). Děkujeme za zájem,“ uvedla klinika.

Jakub Marleyho kopal a škrtil a způsobil mu zlomeniny tlapek i pánve, krvácení do břicha, otok hlavy a existuje i podezření na otok mozku. Za to mu nyní hrozí až dva roky vězení. Pokud by zvířátko nepřežilo, maximální možný trest se zvyšuje na tři léta.

Kauza vzbudila pobouření velké části národa. Nikoho neuspokojila tyranova postupně měnící se obhajoba, že psa trestal za loužičku a později za kousnutí do nohy. Část veřejnosti se napevno rozhodla ho lynčovat, jenže to vypadá, že ji už někdo předběhl a agresor už jednu nakládačku dostal.

Související články

Další články