Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dojemná zpověď taxikáře: Dan Nekonečný (†52) všude trousil koks a třpytky, ale rozzářil svět!

+ Dalších 27 fotografií
zpověď
Smrt Dana Nekonečného (†52) zasáhla celé Česko. Pitva nakonec odhalila, že zpěvák zemřel na infarkt. Nyní na sociálních sítích koluje zpověď anonymního taxikáře, který vzpomíná na to, jak krále rozkoše vozil. Tohle je jedna z nejdojemnějších zpovědí vůbec...

„Zemřel Daniel Nekonečný, postrach nejednoho pražského taxikáře. Ne tak postrach můj. Sice dával naprosto minimální dýška, šňupal vzadu koks, trousil po sedačkách desítky třpytek, flitrů a korálků, zamořoval vzduch robustními vůněmi svých ‚maharadžovských‘ voňavek (o nichž tvrdil, že když jimi vyvoní můj taxík, tak mi každá žena okamžitě podlehne), ale já si budu navždy pamatovat ten moment, kdy jsem pro něj přijel v jednom beznadějně propršeném dni k nejmenovanému obchodnímu centru a on se zjevil se zářivě žlutým slunečníkem, sombrerem, celý posetý třpytkami a dobrou náladou a popřál mi zářivě slunečný a vesmírný den, plný pozitivních vibrací, usadil se na zadní sedačku s proutěným košíkem plným laskomin a zavelel – Ať se práší za kočárem a nastavte tu klima na nejvyšší možnou míru, protože jsem horoucí slunce a srdce mi jede nadoraz,“ vzpomíná v příspěvku taxikář, který měl tu čest setkat se s Danem Nekonečným.

„A já se usmíval, když jsem viděl ty ohromený pohledy šedivě oblečených postav, který mi najednou připadaly jako mátožný stíny, nenaplněný potenciály svých vlastních představ o životě. A on si vzadu zpíval a přes okna kreslil déšť své linky a bylo to úplně jedno, byl jsem někde jinde, byl jsem v Latinské Americe, tančil jsem rukama na volantu sambu s brazilskými tanečnicemi, podupával jsem nohou na pedály, byla mi zima, protože jsem mu tu klima fakt dal na plný výkon a on si rozhaloval košili a široce se usmíval a mířil za dalším žlutým dobrodružstvím. Takhle si ho budu pamatovat navždy. Převálcoval všechnu skutečnost svým postojem, vzhledem, náladou, úsměvy a podivnými hláškami. Na některý klienty zapomenete, ale na něj nezapomenu nikdy. RIP Dane a roztřpyť nebesa,“ zní konec celého příspěvku.

Status neznámého taxikáře dojal tisíce Čechů a stal se rázem jedním z nejsdílenějších. Jde vidět, že Dan Nekonečný opravdu všem, které potkal, dokázal zpříjemnit den a spousta lidí na něj nezapomene.

Odchod velkého šoumena a umělce je ránou pro všechny. Nikdo nečekal, že by Nekonečný odešel v tak mladém věku. „Já to tušila, že to bude buď epileptický záchvat, nebo infarkt,“ řekla exkluzivně eXtra.cz zdrcená partnerka zesnulého zpěváka Zuzana.

Mohlo by vás zajímat

Další články