Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dojemná vzpomínka na zesnulou hvězdu dua MC Erik a Barbara: Pravidelně jsme se potkávali v New Yorku, odhalila vdova po Žbirkovi

Barbara Haščáková z dua MC Erika a Barbara: Dojemné vzpomínky Kateřiny Žbirkové na zesnulou zpěvačku
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Prima/Profimedia
+ Další 4 fotografie
barbara

Přestože měla slovenská zpěvačka Barbara Haščáková (†43) v minulosti zdravotní problémy, její nečekaná smrt byla minulý týden obrovským šokem – a to nejen pro fanoušky a kolegy, ale především pro rodinu. Ve svém vyjádření blízcí zpěvačky mimo jiné uvádějí, že žena odešla bez bolesti. Na Haščákovou pro eXtra.cz nyní zavzpomínala i Kateřina Žbirková, vdova po Mirovi Žbirkovi (†69).

Její písně a hlas tu pro nás zůstávají a budou nám ji připomínat. Děkujeme všem, kteří na ni myslí s láskou,“ uvedla zdrcená rodina na adresu Barbary Haščákové. Žena od roku 2000 žila ve Spojených státech amerických a byla pevnou součástí slovenské populární hudby. Působila ve skupině Maduar, v projektu MC Erik & Barbara a také jako sólová zpěvačka.

„Znali jsme se s ní dobře. Když pak odjela do Ameriky, časté kontakty se trochu přerušily. Kdykoli ale Meky hrál v New Yorku, přišla se podívat. Naposledy jsme se viděli v roce 2011. To bylo naposledy. Psala mi, když Meky odešel,“ uvedla pro eXtra.cz Katka Žbirková. Haščáková zemřela 22. listopadu. Rozloučení s ní proběhlo v úzkém rodinném kruhu, pochovaná bude v rodných Košicích.


S Mekym natočila duet

„Blízce jsem s ní v kontaktu nebyla. Vím, že se vdala. Byla to fajn holka. V době, kdy spolu s Mekym natočili duet (song Ty a já), tak jsme se potkávali. Moc mě to mrzí. Byla moc mladá,“ dodala vdova po slovenském hudebníkovi.

Haščáková trpěla vážnými zdravotními problémy. V roce 2021 dokonce skončila na jednotce intenzivní péče, jak tehdy informoval deník Blesk.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy