Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dojemná slova osudového muže Petry Hřebíčkové: Po starém životě, bez dětí, se mi nestýská

Matěj Dadák je nejen pyšným otcem, ale také partnerem své půvabné ženy Petry.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
zpověď

Herečka Petra Hřebíčková (41) přivítala se svým partnerem, hercem Matějem Dadákem (45), na svět již třetího potomka. Po dvou klucích se pár dočkal i holčičky, která měla přijít na svět v polovině prázdnin. "Náš život se totálně změnil. Ale po tom starém, bez dětí, se mi vůbec nestýská," uvedl pro Novinky před nějakou dobou čerstvý trojnásobný tatínek Matěj.

Oblíbená česká herečka Petra Hřebíčková přivedla na svět tajně své třetí děťátko, informace se provalila na karlovarském festivalu, kterého měla být součástí. Společně se svým partnerem, hercem Matějem Dadákem se dočkali po dvou klucích - starším Šimonovi a mladším Mikuláši - holčičky, jejíž jméno zatím rodiče neprozradili.

Úžasná žena a milující maminka

První těhotenství herečka prozradila koncem února roku 2015, že čeká své první miminko. V té době byl však tatínek stále neznámý, až po čase se ukázalo, že jím je herec Matěj Dadák, který ve své ženě našel životní partnerku. V jednom z rozhovorů deníku Novinky také odpověděl na dotaz, zda je výhodou mít doma herečku.

"Skvělou herečku, úžasnou ženu a milující maminku. Vždycky jsem zvědavý na její reakce, jak na moje hraní, tak na psaní a vlastně, chtě nechtě, i na moje chování. Na její hereckou práci jsem moc pyšný. Docela mi vyhovuje, že spolu nemusíme zkoušet a hrát, stačí nám ta interakce doma. A to nemyslím nijak zle, vím, že mluvím za oba. Společné práci s Petrou bych se nebránil, ale není to rozhodně nějaký náš sen," uvedl před pár lety Dadák, který se společně s Petrou v rodičovské roli skutečně našel a život se jim po příchodu dětí obrátil jenom v tom dobrém světle vzhůru nohama. "Náš život se totálně změnil. Ale po tom starém, bez dětí, se mi vůbec nestýská," dodal.

Herec Matěj Dadák se narodil v Brně do divadelní rodiny. Kromě herectví se věnuje i literární práci. Matěj je zejména znám díky své roli v seriálu Policie Modrava, dále si zahrál ve filmech Lída Baarová a nebo letošním snímku Večírek, jenž vznikl v režii Michala Suchánka.


Související články

Další články