Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dojemná slova o zesnulé manželce a synovi: Chybí mu maminka, pláče hokejista Vrána

Lindsey svého muže na ledě vždy podporovala.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Tragédie

Hokejista Petr Vrána (36) zažívá nejtěžší období ve svém životě. Snaží se stále vyrovnat se smrtí své milované manželky Lindsey (†35) a zároveň se postarat o jejich společného syna Lea (6).

Vránova žena Lindsey, která původně pochází z Kanady, zemřela začátkem března. Při pokusu o záchranu pejska se pod ní na zamrzlé nádrži Slezská Harta probořil led a ona se utopila. Hokejista proto nyní prožívá nejhorší dny svého života a k tomu všemu se musí postarat o svého syna Lea. Vrána přiznal, že malý Leo po smrti maminky velmi trpí. „Na svůj věk je vyspělý a chytrý. Jednou za pár dní vidím, že mu trošku začnou slzet oči, někdy mi to i sám řekne. Občas poví, že mu chybí máma, ale spíš to z něj musím tahat. Chápu, že se o tom se mnou třeba nechce úplně bavit. Jen doufám, že ho to nedožene, až bude větší. Muselo být strašné, co si prožil. Semlelo by to i dospělého člověka,” přiznal Vrána pro iDnes.cz.

Chce najít synkovi odbornou pomoc

Petr Vrána dokonce prý uvažuje o tom, že synovi sežene odbornou pomoc. „Chtěl bych, aby si o tom promluvil s psycholožkou, abychom začali nějak fungovat. Něco jsem probíral i se ženou trenéra Varadi, která je na tohle profesionálka. Spoustu věcí mi už poradila. Snažím se být pro malého oporou, ale někdy je až srdcervoucí vidět, co prožívá v jeho letech místo toho, aby byl šťastný a objevoval svět,” tvrdí třinecký útočník.

Podle svých slov na tom není ani on sám moc dobře. „Nemyslím na to pořád, ale každý den nějaký moment nastane. Malý něco udělá, něco vidím a vše mi to připomene. Ale řekl bych, že je to normální. Budu se s tím muset bohžel nějak naučit žít. Je to vážně zvláštní. Většinou nemám problém se o tom bavit, protože se to stalo a nezměním to. Ale někdy mě to semele,” přiznal otevřeně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy