Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slova o smrti: Hvězda Pomády Olivia Newton-John bojuje s rakovinou ve 4. stádiu

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Nemoc
Prognózy lékařů nechce příliš poslouchat. Herečka Olivia Newton-John (70), která se proslavila rolí naivní a krásné Sandy v Pomádě, bojuje už poněkolikáté se zákeřnou rakovinou. Podle informací zahraničních médií je její nemoc už ve 4. stádiu a pronikla jí až do kostí...

Rakovina prsu byla herečce a zpěvačce poprvé diagnostikovaná v roce 1992. Později musela podstoupit léčbu ještě v roce 2013 a o 4 roky později se nemoc opět vrátila. Momentálně je už ve 4. stádiu a pronikla až do kostí. O tom, jak se momentálně cítí a čemu se věnuje, se Olivia rozpovídala v australském televizním pořadu 60 minutes.

Oblíbená umělkyně prý nechce slyšet žádné lékařské prognózy. „Všichni víme, že jednou zemřeme, jen nevíme kdy. Když vám lékaři diagnostikují rakovinu, dají vám časový rámec… Pravda je ale taková, že vás může klidně druhý den srazit na ulici auto. Člověk nikdy neví,“ podotkla Olivia.

„Když vám někdo řekne, že máte šest měsíců života, velmi pravděpodobně jich tolik bude, pokud tomu uvěříte,“ uvedla. Také přiznala, že od bolestí způsobené chemoterapií jí pomáhá konopí, které pěstuje její manžel John Easterling na zahradě.

Olivia se do srdcí filmových fanoušků celého světa nesmazatelně zapsala jako Sandy z romantického muzikálu Pomáda z roku 1978, kde zářila po boku Johna Travolty.

Související články

Další články