Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dojemná slova o Conchatě Ferrell: Dva a půl chlapa vzdává hold zesnulé hospodyni

Dojemná slova o Conchatě Ferrell: Dva a půl chlapa vzdává hold zesnulé hospodyni
Zdroj: Columbia Broadcasting System
+ Dalších 7 fotografií
smutek
V úterý se svět dozvěděl smutnou zprávu o skonu Conchaty Ferrell, kterou si diváci zamilovali především jako hospodyni Bertu v seriálu Dva a půl chlapa. Oblíbená herečka ve svých 77 letech zemřela poté, co byla několik měsíců ve vážném stavu kvůli prodělanému infarktu. Kolegové jí nyní vzdávají hold a píší o ní dojemná slova plná lásky.

Zpráva o smrti herečky Conchaty Ferrell je zdrcující pro její rodinu, fanoušky i hvězdné kolegy. Hraním hospodyně Berty v seriálu Dva a půl chlapa strávila dlouhých 12 let svého života a na place tak byla se svou druhou rodinou. Ta jí nyní vzdává hold prostřednictvím milých vzkazů.

Spoustu humorných scén Conchata odehrála se seriálovým Alanem. Jon Cryer, který ho ztvárnil, o ní napsal dojemná slova na sociální síť. „Byla krásnou bytostí. Bertin drsný zevnějšek byl tvorbou scenáristů. Chatty byla milá a zranitelná, to byly její nejsilnější vlastnosti. Roním slzy pro ženu, která mi bude chybět, i pro radost, kterou rozdávala,“ napsal herec.

Charlie Sheen, který v seriálu Dva a půl chlapa ztvárnil Charlieho Harpera, ve svém vzkazu nazval Conchatu zlatíčkem, profesionálkou a skvělou přítelkyní. Její smrt označil za šokující a bolestnou ztrátu a připojil i fotografii.

Seriálové ženy

Krátký vzkaz na své sociální sítě napsala i Holland Taylor, jež si zahrála matku Alana a Charlieho. Smutek dala najevo rovněž herečka Marin Hinkle, která ztvárnila Alanovu bývalou manželku. „Ačkoliv se seriál jmenoval Dva a půl chlapa, Berta byla ženským srdcem a duší celé show. Conchaty radost a komické nadání mě posouvaly každý den, který jsem s ní strávila. Chatty, tvá milá a milující duše mi bude moc chybět. Mám zlomené srdce,“ napsala.

Související články

Další články