Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dojemná slova nejbližších pro hokejistu Trončinského (†32). Kdy se uskuteční pohřeb?

Marek Trončinský: Pohřeb slavného hokejisty se uskuteční v Ústí nad Labem
Zdroj: Profimedia
SPORT

O víkendu český sportovní svět zasáhla tragická zpráva, ve věku 32 let nečekaně zemřel úspěšný hokejista Marek Trončinský. Podle řady médií ho měla dohnat nevhodná životospráva. Web isport.blesk.cz zveřejnil parte zesnulého, v němž rodina oznamuje, že se pohřeb uskuteční v pátek v Ústí nad Labem, odkud úspěšný obránce pocházel.

„Kdo v srdcích žije těch, které opustil, ten nikdy neodešel,“ zní dojemná slova, která uvádí parte zesnulé hokejové špičky Marka Trončinského.

Teprve dvaatřicetiletý Trončinský byl milující otec, syn, vnuk, „bratr“ a synovec, jehož odchod zasáhl kromě těch nejbližších i většinu národa, který mu fandil a přál jen to nejlepší.

Poslední rozloučení se slavným hokejistou se uskuteční v pátek odpoledne v obřadní síni Starého krematoria v Ústí nad Labem – Střekově, jak uvádí parte zveřejněné serverem isport.blesk.cz.

Informace o hokejistově úmrtí přišla znenadání v neděli ráno, tedy pouze den poté, co zesnul. O příčinách smrti se zatím vedou pouze spekulace. „Děkujeme všem, kteří mu věnují tichou vzpomínku,“ vzkazuje rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy