Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zamilovaná Lucie Bílá. Statného Radka Filipiho si nemůže vynachválit, po jeho boku jen kvete

Lucie Bílá je již 9 let šťastná po boku Radka Filipiho.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 15 fotografií
láska

Lucie Bílá minulou neděli oslavila 58. narozeniny. Tento věk by jí však hádal málokdo. Populární zpěvačka v posledních letech jen září a udržuje se ve skvělé formě. Obrovský podíl na tom mají nejen její kariérní úspěchy, věrní fanoušci a přátelé, ale také její o 17 let mladší partner Radek Filipi. Co o něm prozradila redakci eXtra.cz?

Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Lucie Bílá se o krok přiblížila k jubilejní šedesátce. Oslavu 58. narozenin mnohonásobná Zlatá slavice uspořádala ve svém Divadle Lucie Bílé, kde nemohli chybět ti nejbližší. "Prožívám jedno z nejkrásnějších období. Možná jsem v těch pětatřiceti byla hezčí, ale rozhodně jsem nebyla moudřejší," řekla s úsměvem redakci eXtra.cz oslavenkyně, pro niž její životní partner Radek Filipi připravil nádherné překvapení v podobě obrovského pugétu růží.

Urostlý fešák opět ukázal, že je obrovský gentleman, který svou lásku náležitě hýčká. "Jsem šťastná, že jsem svého protějška potkala. Jsme spolu devět let a je to chlap za odměnu. Cesta k němu nebyla jednouchá a chvála Bohu, je tady a už ho nikomu nedám," smála se Lucie a dodala, že jí Radek dává svobodu a ve všech směrech ji velmi podporuje.

"Já jsem vedle něho klidná, cítím se v bezpečí, protože je to obrovský chlap, který periferně sleduje ze všech stran, aby mi náhodou nikdo neublížil ani činem, ani slovem. Je to člověk, na kterého se můžu spolehnout, miluje mě a dává mi to každý den najevo. Já bych opravdu každému to štěstí přála, protože najednou se vám líp řeší těžké situace, důležitá rozhodnutí, máte s kým oslavit Vánoce, máte s kým plánovat prázdniny a máte se komu vybrečet na rameni, a to je nejvíc," rozněžnila se zamilovaná zpěvačka.

Rada pro všechny nezadané

Přestože je v soukromí Lucie Bílé vše zalité sluncem a doma má svého pana Božského, ne vždy zpěvačka zažívala šťastné období. V minulosti se například musela vyrovnat s tragickým úmrtím první velké lásky, herce Tomáše Holého, či bolestivým rozchodem se zpěvákem Václavem Noidem Bártou.

"Jsem člověk z rodiny, ze které se neodchází, ale když se vám to stane, musíte si bohužel najít nová pravidla. Neříkám, že to je tak, jak jsem vždycky chtěla, ale nezůstanu doma sama, protože já jsem člověk, který se potřebuje o štěstí s někým dělit. A nevzdala jsem to. Nebylo to jednoduché, ale rozhodně bych každému poradila, ať nezůstává sám, ať uvěří a nevzdá to, protože ten život ve dvou je nádherný. Být milován a milovat někoho, pro to jsme se narodili," rozpovídala se pro eXtra.cz oblíbená zpěvačka, které se daří nejen v lásce, ale i v kariéře.

Nyní Lucie pokřtila nový videoklip k písni Stroj času ve svém Divadle Lucie Bílé, o nějž se stará, jak nejlépe může. K tomu vlastní v rodných Otvovicích kulturní dům a restauraci. Ve svém volnu se také hojně věnuje výrobě šperků a má i vlastní kávu, na kterou rovněž nedá dopustit.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy