Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dojemná slova lásky… Tomáš Řepka exkluzivně pro eXtra.cz popsal setkání se synem, kterého rok neviděl!

Vlaďka se na Facebooku pochlubila prvními krůčky syna Marcuse!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 30 fotografií
Bývalý fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (43) už má zase další důvod, proč se na svět více usmívat! Po dlouhých dvanácti měsících konečně spatřil svého syna Marcuse, který žije se svou matkou Vlaďkou Erbovou a jejím partnerem v Brně. Rok se neviděli, i když po kontaktu se synem toužil. Prý mu to bylo zakázáno. Před pár dny se stala ta krásná chvíle, kdy se po dlouhém odloučení oba objali...

Král fotbalového trávníku, který v životě zažil vzestupy i pády, se rok pral s tou největší emocí. Nemohl být se svým milovaným synem, jehož má z předchozího manželství s Vlaďkou Erbovou. Válka mezi rodiči si vybrala krutou daň, Tomáš se ale, jak je u něj zvykem, nevzdal. I když se o svém soukromí nebaví, pro eXtra.cz udělal výjimku.

„S Marcusem jsem se viděl a užil si s ním den. Bylo to, jako když se žádná pauza nekonala, protože můj syn je můj klon a okamžitě mě chytnul a nepustil. Zanedlouho máme mít další setkání a já věřím, že druhá strana nebude dělat žádné problémy a všechno bude ok. Přijal i Kačku, neměl s ničím jediný problém, a já se těším, až mu předám dárek z Lucemburska, kde jsem teď s fotbalovým týmem hvězd Amforou,“ popsal setkání se synem někdejší fotbalový bouřlivák, z jehož hlasu bylo znát dojetí a radost.

Tomáš, který aktuálně randí s Kateřinou Kristelovou, věří, že si trnitou cestu k synovi tak, aby s ním trávil mnohem více času, proklestí. Důležité ale v tuto chvíli je, že se oba viděli a i když krátký, ale společný čas si maximálně užili.

Související články

Další články