Král fotbalového trávníku, který v životě zažil vzestupy i pády, se rok pral s tou největší emocí. Nemohl být se svým milovaným synem, jehož má z předchozího manželství s Vlaďkou Erbovou. Válka mezi rodiči si vybrala krutou daň, Tomáš se ale, jak je u něj zvykem, nevzdal. I když se o svém soukromí nebaví, pro eXtra.cz udělal výjimku.

„S Marcusem jsem se viděl a užil si s ním den. Bylo to, jako když se žádná pauza nekonala, protože můj syn je můj klon a okamžitě mě chytnul a nepustil. Zanedlouho máme mít další setkání a já věřím, že druhá strana nebude dělat žádné problémy a všechno bude ok. Přijal i Kačku, neměl s ničím jediný problém, a já se těším, až mu předám dárek z Lucemburska, kde jsem teď s fotbalovým týmem hvězd Amforou,“ popsal setkání se synem někdejší fotbalový bouřlivák, z jehož hlasu bylo znát dojetí a radost.

Tomáš, který aktuálně randí s Kateřinou Kristelovou, věří, že si trnitou cestu k synovi tak, aby s ním trávil mnohem více času, proklestí. Důležité ale v tuto chvíli je, že se oba viděli a i když krátký, ale společný čas si maximálně užili.