Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Dojemná slova Jasminy Alagič: PRAVDA O TĚHOTENSTVÍ s Rytmusem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
štěstí
Jasmina Alagič (29) je těhotná a Rytmus (41) se nemůže přestat radovat. Po deseti letech, během nichž vytrvale toužil po miminku, se konečně dočká prvního potomka. O tom, že je Jasmina v požehnaném stavu, se ale v posledních týdnech mnohokrát spekulovalo. Krásná moderátorka teď otevřeně řekla, jak to bylo doopravdy.

Jasmina Alagič je těhotná, z Rytmuse bude konečně tatínek a Dara Rolins se z toho nehroutí. Svět je v rovnováze a hvězdný páreček prožívá ty nejradostnější vánoční svátky ze všech.

„Jenom jsem chtěla říct, že DĚKUJEME. Určitě jsem neodepsala na všechny gratulace, věřte ale, že jsem každou četla a velice jste mě dojali, jste neuvěřitelně laskaví a my si toho velmi vážíme. Věřím, že máte krásné svátky,“ napsala Jasmina na Instagram.

Jenže to nebylo všechno, co měla půvabná moderátorka SuperStar 2018 na srdci. Na Slovensku se totiž o tom, že čeká miminko, v posledních týdnech dost intenzivně spekulovalo. Jasmina teď ale vyvrátila, že by mohly být články z minulosti pravdivé. O těhotenství se prý dozvěděla až těsně před Štědrým dnem!

„My jsme to včera oznámili, aby vás už média nemusela krmit výmysly. Protože každé jedno uveřejnění mého těhotenství v médiích byla jejich čistá spekulace. Naposledy, když to vyšlo, jsem ještě ani já sama nevěděla, že jsem těhotná. Ani jsem za sebou neměla žádné vyšetření, na základě kterých by mohli dedukovat. Vážně vás nechci zatěžovat těmito věcmi, ale vážím si vás, které tu mám, proto jsem to lidem, které to zajímá, chtěla takto osobně vysvětlit,“ dodala rozněžněná budoucí maminka.

Tak snad už si budou Rytmus s Jasminou požehnaný stav jenom užívat!

Související články

Další články