Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dojemná slova budoucí maminky Zorky Hejdové: Těhotenství jsem Mírovi oznámila v županu

Dojemná slova budoucí maminky Zorky Hejdové: Těhotenství jsem Mírovi oznámila v županu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Oblíbení moderátoři Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) nedávno přišli s velkým překvapením. Na sociálních sítích oznámili, že čekají svého prvního potomka. Zorka fanouškům poodhalila více detailů z jejího těhotenství a dokonce prozradila, že se její partner Míra dozvěděl o těhotenství úplně jinak, než původně plánovala.

Zorka Hejdová a Míra Hejda prožívají jedno z nejkrásnějších období, nedávno oznámili krásnou novinku, že čekají miminko, a že se jim to dařilo tajit dlouho dobu. Krásná budoucí maminka Zorka Hejdová totiž začíná už pátý měsíc těhotenství a prozradila pár detailů o jejich očekávání.

Mírovi jsem to řekla se slzami v očích

Krásná budoucí maminka Zorka, se na svých sociálních sítích svěřila, že těhotenství plánovala oznámit úplně jinak. "Vždycky jsem myslela, že až to přijde, připravím třeba super večeři na nějakém originálním místě a oznámím mu to nějakým překvapením nebo dárkem." Jak už to ale bývá, plány někdy nejdou podle představ. "Přišla jsem do ložnice v županu se slzami v očích a testem v ruce. Mělo to tak ale být! Ten okamžik se týkal nás obou a takhle jsme ho mohli prožít společně. Nevydržela bych mu to neříct ani vteřinu," napsala dojemně na sociální sítě.

Překvapená z okamžitých těhotenských změn

"Překvapilo mě, že se měníte opravdu už od začátku. Já si naivně myslela, že až na ranní nevolnosti si tak do pátého měsíce vůbec nebudu připadat těhotně, ale to tělo se mění téměř ihned."

Díky těhotenství se má v těžké koronavirové době skvěle

"Užívám si to a celkově, v téhle těžké době se díky tomu máme nádherně a radujeme se z toho všeho, co nás čeká," napsala dojemně.

Fanoušci se mají ještě na co těšit. Zorka také sdělila, že až přijde čas, tak se ráda pochlubí s dětskou výbavičkou a pokojíčkem, do kterého miminko přivítají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy