Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dojemná Mise nový domov: Milan se stará o dcery zemřelé sestry, přítelkyni požádal o ruku

+ Dalších 8 fotografií
dojemné
První premiérová epizoda třetí řady pořadu Mise nový domov je opravdu velmi silná a emotivní. Hlavním aktérem byl Milan (39). Ten to nikdy neměl jednoduché. Pochází z rodiny alkoholika a epileptičky, sám se staral o mladší sestru Olgu, kterou ochraňoval. Jeho sestra přivedla na svět 4 krásné dcery, jednoho dne však přišla strašlivá zpráva - Olgu zavraždil její přítel. Mise nový domov pomohla Milanovi a dvěma holčičkám jeho sestry, o které se stará nejen s domovem, ale i s utužením jeho vztahu, který byl v krizi.

Čtyři děti se ocitly během jediné chvíle bez maminky. Na pomoc přispěchal strýc Milan, který svou sestru Olgu vždy ochraňoval a chtěl si její dcery vzít do péče. Doma má však jen dvě, jeho přítelkyně Lenka mu totiž dala jasné ultimátum – buď ona, nebo holky. Milan jí to ale nemá za zlé, ví, jak náročné by bylo starat se o 4 dívky a dva chlapce, z nichž jednoho má z předchozího vztahu.

Mise nový domov pomohla dívenkám a jejich strýci změnit dům tak, aby jim vyhovoval a aby se v něm velké rodině dobře žilo. Kromě toho pořad ale dokázal dát dohromady rozpadající se vztah Milana a Lenky, kteří si během společně stráveného volného času po dobu natáčení uvědomili, co pro sebe znamenají.

Dojatá Lenka, které slzy stékaly po tvářích už při prozkoumávání zrekonstruovaného domu, nemohla najít slova, když ji Milan na konci pořadu požádal o ruku. Nyní už pár plánuje svatbu, Lenka přesně ví, kdo jí udělá účes, kdo jí půjde za svědka a jaké bude mít šaty. Tato rodina si takovou změnu velmi zasloužila.

Dvě dcery, které nejsou u strýce Milana, jsou v péči pěstounů, kam za nimi strýc pravidelně dochází.

Mohlo by vás zajímat

Další články