Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dojemná královská chvilka: Vévodkyně Kate a Meghan dováděly s nejmladšími princátky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 77 fotografií
Rozkošné
Vévodkyně Kate (37) a Meghan (37) bok po boku? Alespoň na pár hodin zakopaly válečnou sekeru, aby se s dětmi mohly vypravit na sportovní utkání v pólu. V tom se utkali nerozluční bráchové William (37) a Harry (34). I mezi nimi to však kvůli manželkám v poslední době údajně skřípe. Ve středu ale na všechny tahanice zapomněli a dali tak vzniknout dojemným fotkám!

Rodinka jako ze žurnálu! Přestože si vévodkyně Kate Middleton a Meghan Markle údajně nemohou přijít na jméno, ve středu působily jako nejlepší kamarádky. Buď se dokáží dokonale přetvařovat, anebo se už stačily usmířit.

I s dětmi se vypravily do anglického Wokinghamu, kde se pro charitativní účely utkali v pólu princové William a Harry

Meghan k překvapení všech přivezla i malého Archieho. Nikdo nečekal, že americká herečka dvouměsíčního syna takhle brzy vystaví. O dva dny dříve totiž chlapečka nechali pokřtít a obřad proběhl v přísném utajení. Vévodský páreček ze Sussexu dokonce tají, koho sedmému následníkovi britského trůna vybrali za kmotry.

Děti nenechala doma ani vévodkyně Kate, u níž je to ale zvykem. Princ George (5) a princezna Charlotte (4) rostou jako z vody a pořádně povyrostl i jejich mladší bratříček princ Louis (1).

Mnozí poukazovali na to, jak propastný rozdíl je mezi Kate a Meghan v rolích matek. Vévodkyně ze Sussexu totiž držela Archieho tak nejistě, až to bylo o strach, že ho upustí na zem. Starat se o miminko se však teprve učí, Kate má už přece jenom pětiletou praxi. V galerii mrkněte na rozkošné fotky!

Související články

Další články