Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dojeli už na konečnou? Agátě ruply nervy, Jakub ji odkopl jak štěně, tvrdí známá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
rozvod?
Už se zdálo, že manželská krize Agáty (35) a Jakuba (36) Prachařových je zažehnána. Jenže bývalá modelka se v posledních dnech na sociální síti chová poněkud divně. Mezi řádky píše o svobodě a novém začátku. I když Agáta s médii nekomunikuje, její dobrá přítelkyně se s trápením své kamarádky Agáty svěřila...

Ještě v červenci spolu údajně byli na dovolené. I když o společných fotkách nemohla být řeč, dovolenou s Liborem Boučkem (38) a jeho tehdy nastávající Gábinou Bendovou si Agáta (34) ani Jakub (36) nenechali ujít.

Jenže potom se jejich cesty zase rozdělily. Ona jela za maminkou do Izraele a Jakub zůstal v Čechách. Na České Miss Agáta ještě na otázky týkající se vztahu k manželovi odpovídala a zdálo se, že je vše při starém. Teď se ale Agáta stáhla a nekomunikuje. Zato její dobrá kamarádka si pustila pusu na špacír a prozradila, jak to mezi rodiči téměř dvouleté Mii je.

„Agáta byla tím, kdo se snažil za každou cenu jejich manželství udržet,“ sdělila Blesku a dodala, že podle ní byla, ač se to navenek nezdálo, chyba na Jakubově straně.„Přestože si na ní Jakub léčil své komplexy, neustále jí něco vyčítal, choval se k ní arogantně, ona byla jako to odkopávané štěně, které neustále dolézá za svým páníčkem a je mu bezmezně oddané,“ dál popsala, jak to u Prachařových chodilo.

Příspěvky s hesly, které Agáta v posledních dnech postuje, se tedy shodují s tím, co o krizi prozradila její známá. „Teď to vypadá, že se v ní něco zlomilo, pohár její trpělivosti přetekl a řekla si dost,“ usuzuje. Důkazem změny v jejím životě může být i změna účesu. Agáta shodila prodloužené vlasy a na Instagramu se pochlubila kratším sestřihem. Její sledující mají o důvodu zkracování jasno. „Žena, která si ostříhá vlasy, je připravena změnit svůj život,“ napsala jedna z nich.

Jestli Agátě opravdu došly nervy a podává žádost o rozvod, to ukáže čas.

Související články

Další články