Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dojeli už na konečnou? Agátě ruply nervy, Jakub ji odkopl jak štěně, tvrdí známá

+ Dalších 15 fotografií
rozvod?
Už se zdálo, že manželská krize Agáty (35) a Jakuba (36) Prachařových je zažehnána. Jenže bývalá modelka se v posledních dnech na sociální síti chová poněkud divně. Mezi řádky píše o svobodě a novém začátku. I když Agáta s médii nekomunikuje, její dobrá přítelkyně se s trápením své kamarádky Agáty svěřila...

Ještě v červenci spolu údajně byli na dovolené. I když o společných fotkách nemohla být řeč, dovolenou s Liborem Boučkem (38) a jeho tehdy nastávající Gábinou Bendovou si Agáta (34) ani Jakub (36) nenechali ujít.

Jenže potom se jejich cesty zase rozdělily. Ona jela za maminkou do Izraele a Jakub zůstal v Čechách. Na České Miss Agáta ještě na otázky týkající se vztahu k manželovi odpovídala a zdálo se, že je vše při starém. Teď se ale Agáta stáhla a nekomunikuje. Zato její dobrá kamarádka si pustila pusu na špacír a prozradila, jak to mezi rodiči téměř dvouleté Mii je.

„Agáta byla tím, kdo se snažil za každou cenu jejich manželství udržet,“ sdělila Blesku a dodala, že podle ní byla, ač se to navenek nezdálo, chyba na Jakubově straně.„Přestože si na ní Jakub léčil své komplexy, neustále jí něco vyčítal, choval se k ní arogantně, ona byla jako to odkopávané štěně, které neustále dolézá za svým páníčkem a je mu bezmezně oddané,“ dál popsala, jak to u Prachařových chodilo.

Příspěvky s hesly, které Agáta v posledních dnech postuje, se tedy shodují s tím, co o krizi prozradila její známá. „Teď to vypadá, že se v ní něco zlomilo, pohár její trpělivosti přetekl a řekla si dost,“ usuzuje. Důkazem změny v jejím životě může být i změna účesu. Agáta shodila prodloužené vlasy a na Instagramu se pochlubila kratším sestřihem. Její sledující mají o důvodu zkracování jasno. „Žena, která si ostříhá vlasy, je připravena změnit svůj život,“ napsala jedna z nich.

Jestli Agátě opravdu došly nervy a podává žádost o rozvod, to ukáže čas.

Mohlo by vás zajímat

Další články