Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dojde i na rvačku! Paní s hadem na krku ve Výměně manželek? Nic horšího jsme dlouho neviděli!

+ Dalších 5 fotografií
Už ve středu nás čeká premiérový díl Výměny manželek. Nový díl bude opravdu stát za to! Už víme, co se v něm bude dít. A můžeme prozradit, že na Nově uvidíme hodně nechutný díl.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se seznámíme se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

Jana, která žije v Německu, šla do Výměny manželek s tím, že chce zlepšit vztahy se svým mladým a temperamentním přítelem Romanem. Součástí jejich života jsou časté hádky a dokonce občas padne nějaká ta facka nebo rána pěstí.

Náhradní Romanova manželka Sabina to v Německu nebude mít vůbec jednoduché. Čeká ji chaotická domácnost s nepořádkem. A navíc tady bydlí 10 hadů.

Dočasný život s Romanem bude zvládat docela dobře. Ani jeden ale netuší, co je čeká během posledního dne. Alkoholem posilněná Jana jim přichystá naprosté peklo. Během posledního rozhovoru dojde i na rány pěstí! Ve středu nás čeká na Nově pořádný mazec.

Související články

Další články