Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojatý trenér Růžička téměř neudržel slzy: Promluvil o svatbě a paní Růžičkové!

Měli nádhernou svatbu!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Už to mají za sebou. Včera proběhl velkolepý obřad trenéra Vladimíra Růžičky a jeho nové lásky Marie. Na svém facebookovém profilu se novomanželka již pyšní příjmením Růžičková. Oba dva při obřadu neskrývali dojetí. Růžičkova Marie si svatbu náramně užila i přesto, že je už v pátém měsíci těhotenství.

Novomanželé Vladimír a Marie Růžičkovi mají za sebou velkolepý den. Svatba roku se konala na zámku Červený Hrádek nedaleko Chomutova. Zamilovaná dvojice se rozpovídala pro server Blesk.cz o svém důležitém dni.

„Nevěsta plakala, Růža měl skleněné oči. Vypadalo to, že si je taky utíral,“ sdělila pozvaná manikérka Alena Buchová. Nevěsta zvolila nádherné bílé šaty, které jí odkrývaly její tetování na rukou. I přesto, že je v pátém měsíci těhotenství, bříško jí nedělalo sebemenší potíže.

"Na to, že budu v pátém měsíci, mi to vůbec nevadilo,“ pochvalovala si Marie. "Červený Hrádek je naše srdcovka. Scházeli jsme se tam už od začátku našeho vztahu a procházeli se parkem. Moc se nám tam líbí. Navíc jsme nedávno viděli krásně zrekonstruovaný Rytířský sál, takže to pro nás oba byla jasná volba,“ prozradila pár dní před svatbou Marie Chomutovskému deníku.

Marie zároveň dodává, že byla před a během svatby mírně nervózní. Vždy si totiž přála manžela a velkou rodinu. Nyní nemohla uvěřit, že se jí to konečně vyplnilo. Vladimír Růžička rozhodně neskrýval dojetí. Jeho slzy v očích naznačovaly, že je do Marie opravdu zamilovaný a splnil se mu další sen.

„Ještě nedávno jsem si nedokázal představit, že bych se měl znovu oženit a mít další dítě. Tohle všechno se ale po určitých životních událostech změnilo. Když jsme se poznali. Teď jsem moc šťastný a na svatbu a mimino se hrozně moc těším. Jsem prostě zamilovaný,“ rozpovídal se ženich.

Byla to opravdu velkolepá svatba, které se zúčastnilo na 80 hostů a každý si ji pochvaloval. Na svatební noc se novomanželé Růžičkovi po večerní party přesunuli domů do Chomutova.

Související články

Další články