Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dojatý Pítr a zhrzená Andrea. Vzkaz od Gábi vyvolal v Survivoru emoce

Survivor 2023: Vzkaz od Gabriely Gašpárové dojal Pítra. Andreu Bezděkovou naštval
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Emoce

Po čtyřiceti dnech se Petr Havránek dočkal vzkazu od své partnerky Gabriely Gášpárové. Dojatý Pítr byl šťastný, když slyšel slova podpory a lásky od Gábi. Pocit štěstí ale nezažívala Andrea Bezděková, která nahodila kyselý výraz, když viděla mluvit Gášpárovou o tom, že se jí stýská. Právě s Andreou má totiž Pítr na ostrově pletky už od samého začátku.

Reality show Survivor Česko & Slovensko zažila silné emoce, když se Petr Havránek alias Pítr dočkal vzkazu od své partnerky, modelky Gabriely Gášpárové. Slova podpory a lásky dodaly soutěžícímu další motivaci a byl velmi šťastný, když se dozvěděl, že Gábi na něj čeká. Netuší však, že se na něj doma chystá výslech ohledně Andrey Bezděkové. Jak Gabriela řekla v rozhovoru pro redakci eXtra.cz, doma si se svým partnerem vše vysvětlí.

Zhrzená Bezděková

Poté, co produkce soutěže pustila vzkaz od Gášpárové, byl Pítr štěstím bez sebe. To se už nedalo říci o Andree, která se tvářila naprosto zdrceně. Její úsměv najednou zmizel a nahodila doslova kyselý výraz. Slova Pítra tomu pravděpodobně moc nepomohla. "Doufal jsem, že tam bude přesně ten člověk, který tam byl. Ve chvíli, kdy jsem viděl Gabču, to byl nepopsatelný pocit. V den odletu jsem ji vezl do nemocnice na operaci, a už jsem nevěděl, jak to dopadlo,"​ svěřil se na kameru. To muselo Andreu hodně ranit, protože se o Pítra snaží hned od prvních dnů na ostrově.

DOPORUČENÉ VIDEO: Gabriela Gašpárová o tom, co Pítra čeká, až se vrátí z ostrova.

Bezděková je single

Modelka Andrea Bezděková tvořila pár s Markem Lamborou. Po rozchodu a následném návratu se ale vztah opět rozpadl. Tehdy pro portál Super.cz prozradila, že vztah není prioritou číslo jedna „Nezavírám se ve svém bytě a netrávím čas jen mezi čtyřmi zdmi, takže otevřená jsem. Jsem otevřená své práci, ráda otevírám nové dveře, takže takhle to mám i se vztahem. Až bude správný čas, tak se to stane,“ ​svěřila se.

Poté, co měla hodně práce a byla porotkyní v soutěži Hledá se Miss, odletěla modelka bojovat na ostrov do soutěže Survivor. V minulosti už měla nějaké pletky s Pítrem, s nímž je nyní v jednom kmeni. Podle veškerých projevů a náznaků mohli diváci vidět, že stará láska nerezaví. Alespoň tedy ze strany Andrey...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy