Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dojatý Pavel Zuna pro eXtra.cz o zesnulé Evě Jurinové: Byl jsem ucho, nikdy se nade mě ale nepovyšovala

Eva Jurinová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
VYZNÁNÍ

K nečekaně brzkému odchodu jedné z nejlepších moderátorek všech dob Evy Jurinové (†67) se už vyjádřilo mnoho jejích kolegů. Jak na ni ale vzpomíná jedna z největších hvězd televize Nova Pavel Zuna (53)?

Eva Jurinová se zapsala do paměti

I když se Eva Jurinová už nějakou dobu na obrazovkách neukazovala, její moderátorský projev byl tak výrazný a natolik nezapomenutelný, že její nečekaná smrt vyrazila dech snad celému národu. Mezi smutnícími nechybí ani muž, který se kdysi stal jednou z nejpopulárnějších tváří televize Nova vůbec.

S Jurinovou se ale poznal dávno předtím.

Pavel Zuna ji poznal jako začátečník

„Je mi moc líto, že Eva Jurinová odešla takhle předčasně. V době, kdy jsem v roce 1991 přišel do Československé televize, byla Eva moderátorskou jedničkou zpravodajského Deníku ČST,“ vzpomíná pro eXtra.cz Pavel Zuna (53).

„Já byl začátečník, úplné ucho, k Evě jsem vzhlížel,“ přiznává.

„Přitom ona byla vždycky laskavá a tolerantní a na rozdíl od některých jiných nikdy nedávala najevo svou nadřazenost ani nespokojenost s reportážemi, které jsem pro její pořad natáčel. A to by k tomu popravdě řečeno byl často dobrý důvod. Velmi jsem si jí za to vážil,“ dodala jedna z dalších bývalých hvězd Televizních novin, kterou zpráva o odchodu Evy Jurinové zarmoutila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy