Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dojatý Artur Štaidl na premiéře Ivety: Syn Bartošové neskrýval nadšení, jeho partnerka neudržela slzy

Artur Štaidl dorazil na premiéru třetí série Iveta s partnerkou Karolínou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 86 fotografií
Iveta

Na očekávanou premiéru třetí řady série Iveta dorazila řada slavných jmen. Největší pozornost se ale upírala směrem k Arturu Štaidlovi (27), který do kina Lucerna přišel přibližně půl hodiny před promítáním. Redakce eXtra.cz byla přímo na místě. Syn Ivety Bartošové (†48) a Ladislava Štaidla (†75) měl po celou dobu skvělou náladu a do společnosti vzal i svou půvabnou partnerku, se kterou se loni na čas rozešel.

Premiéra posledních tří dílů série Iveta přilákala řadu osobností z českého showbyznysového rybníčku. Do kina Lucerna zavítal také Artur Štaidl, který měl od začátku až do konce vedle sebe ochranku. Po jeho boku se objevila také půvabná brunetka jménem Pamela.

Návrat k expartnerce

Minulý rok na podzim Artur přiznal rozchod. "Momentálně v mém životě žádná partnerka není. Nechávám tomu volný průběh a prostě se uvidí, nějak to nevyhledávám," řekl Artur v nováckém pořadu Život ve hvězdách.

Dvojice si ale po několika měsících k sobě znovu našla cestu. A jak bylo na synovi slavných rodičů vidět, do přirozené krásné tmavovlásky je zamilovaný až po uši. Během premiéry z ní nepustil oči a celý večer se k ní choval jako pravý gentleman. Své lásce také přinesl vodu a během promítání, kdy Pamela neudržela slzy, ji láskyplně utěšoval.

Artur ukázal palec nahoru

Přitom je to právě Artur, kolem nějž se točí závěrečné díly. Přestože nejedno oko v sále nezůstalo suché, syn zesnulé legendární zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a uznávaného hudebníka a skladatele Ladislava Štaidla (†75) se celý večer dobře bavil a rozdával úsměvy na všechny strany. Po promítnutí závěrečného dílu dokonce ukázal palec nahoru, čímž dal jasně najevo, co si o počinu režiséra Michala Samira myslí.

Doporučené video: Rozhovor s režisérem Michalem Samirem o natáčení seriálu Iveta.

Poté, co Artur opustil hlavní sál, se s režisérem i pobavil. Podal mu ruku a poděkoval mu za to, jak skvěle se silného a zároveň smutného příběhu o jeho mamince zhostil. Přestože se Štaidl novinářů stranil, redakce eXtra.cz zjistila, že se mu celá série velmi líbila. Následně se Artur pozdravil se svými přáteli, kterým v rámci konverzace řekl, že se má fajn. Artur se ale na afterparty dlouho nezdržel a spolu s partnerkou odjeli domů taxíkem. Na slavnostní premiéře se společně zdrželi do jedenácté večer.

Jak se Artur Štaidl s partnerkou Pamelou bavili na premiéře, na to se podívejte v naší fotogalerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy