Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Dojatá máma Míša Tomešová: Pouhé 3 dny od porodu si vyfotila bříško i malého Jonáše

Míša Tomešová učinila odvážný krok!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 55 fotografií
Míša Tomešová (27) z Ulice a Ordinace v neděli odpoledne porodila svého druhého syna, kterému s manželem Romanem Tomešem (30) dali jméno Jonáš. Malý Kristián, jenž se narodil před rokem, se tak dočkal brášky. A milá herečka teď udělala něco odvážného, pouhé tři dny po porodu zveřejnila fotku svého bříška!

Když Míša Tomešová v neděli porodila, její muž Roman Tomeš radostí málem vyletěl z kůže. „Tohle je můj Vesmír! Už budeme doma čtyři! Tolik lásky ani nelze slovy vyjádřit! Jsem ten nejšťastnější a nejpyšnější táta a manžel! Jonáš! 3880 g a 52 cm! Vítej, dušičko, na planetě Zemi,“ napsal na Instagram.

A teď šla s emocemi na veřejnost i samotná dvojnásobná maminka. Ta nezvykle pouhé tři dny po porodu zveřejnila hodně odvážný snímek!

„Tak jo, já sem tu fotku dám. Fotku, která pro vás asi neni úplně tak pěkná jako přidává většina sexy insta maminek. Fotku, která ukazuje sílu ženského těla pár hodin po zrození nového života. Moje tělo dostalo dvěma porodama za rok a půl dost zabrat. O to víc mě fascinuje, jak je dokonalý a přesně ví co dělat před, při i po porodu,“ píše Tomešová k dojemné fotce.

„Bude ještě chvilku trvat než se vše vrátí tam kam má, ale najednou je mi to nějak jedno s tím čtyřkilovým uzlíčkem, kterýho jsem ještě před pár hodinama měla v sobě a pořád nemůžu uvěřit jak se tam mohl vejít. A už je tu se mnou a dává mi obrovskou sílu a lásku.,“ pokračovala Míša.

„A děkuju vesmíru za to, že mám nádherný dva zdravý a velký kluky a za své tělo, které bylo nástrojem ke zrození něčeho tak úžasného!“ uzavřela sympatická herečka.

Související články

Další články