Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Doják roku: Rytmus složil nenarozenému synovi song plný lásky

+ Dalších 160 fotografií
vyznání
Jeden velký doják zažívají tento rok slovenský rapper Rytmus (42) a jeho životní láska Jasmina Alagič (30). Poté, co v prosinci oznámili, že čekají miminko, se v květnu vzali a nyní už se těší na příchod děťátka, které se už teď může pyšnit vlastní písní. Kdo jiný by měl dojemný song složit než jeho tatínek - rapperská legenda Rytmus, který se prcka už nemůže dočkat.

Dvojice Rytmus (42) a Jasmina se opět postarali o pořádnou nálož emocí. Při shlédnutí videoklipu, který je shrnutím jejich dosavadního společného života nezůstane jediné oko suché. Text, který je věnován nenarozenému synkovi, probudí něžné emoce i u toho nejdrsnějšího řidiče kamionu.

„Jsi náš vysněný prvorozený syn… Čekáme tě a těšíme se až se nadýchneš, až tě uvidíme,“ zní v dojemné písničce. „Jsi stvořený z té největší lásky, kterou jsem kdy zažil… Měj chuť nahánět štěstí stejně jako tvůj otec i máma…“

Rytmus se od začátku netají tím, že city, které chová k Jasmině nikdy předtím nezažil, což několikrát píchlo u srdce jeho bývalou přítelkyni Daru Rolins. Ta je nyní však plně nad věcí, má svůj život a Rytmusovi přeje jen to nejlepší.

Mohlo by vás zajímat

Další články