Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Doják roku: Natáčí se pokračování romantického filmu Láska nebeská!

Ti se ale změnili!
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Vánoční klasika bude zpět! Doják Láska nebeská se na našich obrazovkách objevuje už 14 let a diváci stále nemají dost. Hlášky i scény z tohoto filmu jsou kultovní a čas nehraje roli. I tak se ale tvůrci rozhodli potěšit diváky.

Film bude trvat pouhých 10 min. a jeho hlavním cílem je pomoci charitě. Unikly už první záběry z natáčení, kde se objevil Liam Nelson a jeho nevlastní syn Sam. Ten si na návštěvu za taťkou přivede i svou první lásku – zpěvačku Joannu.

Vypadá to na velmi dojemné setkání a režisér chce kromě pomoci nadaci Comic Relief také uzavřít příběhy oblíbených postav. Jak vypadají hvězdy dnes a kdo nejlépe zestárnul?

Režisér Richard Curtis byl dojat, když zjistil, že natáčení se chce zúčastnit většina původních herců. Uvidíte vnadnou sekretářku Natalii v podání Martine McCutcheon, která oslnila premiéra Hugha Granta. Výstředního rockového zpěváka Billyho Nighyho nebo vtíravého prodavače Rowana Atkinsona.

Samozřejmě nesmí chybět malý Sam a jeho láska Joanna. Film se má nést v původním komediálním duchu a jeho premiéra bude 24. března. Těšíte se?

Související články

Další články