Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dohra Výměny manželek: Kristýnu tyranský přítel opět napadl. Zmlátil mě, tekla mi krev z nosu, prozradila

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Výměna manželek
Nová epizoda Výměny manželek diváky seznámila se smutným příběhem mladé maminky Kristýny, která se během natáčení svěřila, že ji prý psychicky i fyzicky týrá její partner Pavel. Po natáčení se však na sociálních sítích začala objevovat drsná tvrzení, dle kterých si prý Kristýna spoustu věcí vymyslela. Její dramatický příběh o lásce k tyranovi a modřinách měl po natáčení ještě dohru. A dokonce údajně zasahovala policie.

„V březnu mi volal, že si našel ubytovnu a že mě chce vidět. Tak jsem si říkala, že měsíc spolu nejsme, že se dal nějak do kupy. Alespoň v hlavě. Tak jsme se viděli, pak jsme se viděli podruhé. Pak to bylo častěji… Ale jen jako kamarádi. Když zjistil, že se s někým stýkám, dostala jsem znovu po čuni. Tekla mi krev z nosu. A to jsem už utekla z bytu a volala jsem policii. Tím se to celé ukončilo,“ prozradila po natáčení mladá maminka.

Dnes je prý šťastná. Našla si nového přítele. „Je sice starší, ale pomáhá nám. Syn si s ním rozumí. Neměnila bych,“ dodala Kristýna, která své tajemství o týrání odhalila až před kamerou.

Pavel své jednání obhajoval tím, že nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi a že Kristýna je k jiným mužům velmi vstřícná. „Běž zase pracovat do Neměcka,“ naznačil, že se pohledná maminka v minulosti živila jinou než běžnou prací…

Pavlovo jednání ale většina lidí odsoudila. Na ženu se zkrátka nesahá, ať se děje cokoliv… Nejvíce jejich rozchod ale ocenil Kristýny syn Mareček, který byl přítomen mnoha scénám, které by dítě rozhodně nemělo vidět.

Související články

Další články