Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dohra tragické nehody na D1: Smrt řidiče, vážně zraněný policista a dopravní kolaps

Nehoda se stala v neděli večer.
Zdroj: Twitter HZS
neštěstí
Na dálnici D1 se stala v neděli večer hromadná nehoda, při které se zranilo několik lidí a zemřel jeden člověk. Na místě shořela cisterna a čtyři osobní automobily. Plameny šlehaly několik metrů vysoko. Vážně zraněn byl jeden policista, který odkláněl provoz a srazilo ho auto. Dálnice je v místě nehody průjezdná jen jedním pruhem a směr na Brno zůstává uzavřený. Tvoří se kolony.

U obce Psáře na Benešovsku na dálnici D1 ve směru do Brna se v neděli stala vážná dopravní nehoda. Při té havarovala cisterna převážející netoxický palmový olej a pět osobních vozidel. Čtyři vozidla a část cisterny zachvátily plameny, jeden z řidičů uhořel.

Doprava byla v místě nehody odkláněna policisty, do jednoho z nich však narazilo osobní auto. Policista byl vážně zraněn a následně byl přepraven vrtulníkem do nemocnice. Podle dostupných informací je aktuálně mimo ohrožení života.

Dálnice D1 zůstává po nehodě uzavřena. V místě nehody je průjezdná jen jedním pruhem a směr na Brno zůstává uzavřený, tvoří se dlouhé kolony a objízdné trasy kolabují. Dálnice směrem na Brno může zůstat neprůjezdná dokonce až do odpoledních hodin.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy