Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Dohra šokující Výměny manželek! Co provedla špindíra Věra sokyni s nábytkem? Museli ho vyhodit!

Šestadvacetiletá Věra zavšivila celý byt!
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Středeční díl Výměny manželek pobouřil celou Českou republiku. Pro manželku Lucii měl ale ještě jednu dohru. Co byla nucena po odchodu hygienou nepolíbené Věry udělat?

Chování neuvěřitelné špindíry dokonce skončilo i udáním na sociálce! A ta k Věře domů skutečně přišla. Její dvě pracovnice prolezly celý byt a nenašly prý nic, kvůli čemu by bylo nutné dcery odebírat. Ty tak dál zůstávají v péči rodičů.

Díky penězům získaným v televizním pořadu nyní děti alespoň vyrůstají v důstojnějších podmínkách: „Přestěhovali jsme se do Kolína do bytu 2+kk. Pořád jsem na mateřské s mladší dcerou. Natálka chodí do první třídy a zrovna se chystá na školu v přírodě,“ řekla nám v rozhovoru Věra.

Druhý a zdánlivě vítězný pár takové „štěstí“ neměl a došlo na rozchod.

Ještě předtím se ale po návratu Lucie domů bouřlivě přestavoval byt. Špindíra Věra po sobě totiž dle Luciiných slov nechala všude vši!

„Chudáci ty děti. Neměly hygienické návyky, neznaly pořádné jídlo… Bylo to jak z pravěku. A když jsem přišla domů? Vyhodila jsem gauč, vyhodila jsem křeslo a vyhodila jsem postel. Když jsem si představila, že na tom seděla a spala šmudla, která se umyla jednou za deset dní… to prostě ne,“ uvedla Lucie pro server tn.cz.

Věra se brání tím, že ani při druhé návštěvě sociálních pracovnic nebylo objeveno nic, co by vedlo k odebrání jejích dětí.

Má pravdu? Přesvědčte se sami. Celý díl je již dostupný na internetu a vy se na něj můžete podívat ZDE.

Související články

Další články