Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Dohra skandálu milostného trojúhelníku: Biasiol vyjela na exmilenku, ať šoupe nohama

Veronica Biasiol: Zastala se Barbory Mlejnkové a vyjela na exmilenku
Zdroj: Se svolením Veronica Biasiol
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
hádka

Video, ve kterém Barbora Mlejnková slovně napadá exmilenku své přítelkyně, Veronicy Biasiol, se stalo viralním a vyvolalo vlnu negativních reakcí na sociálních sítích. Mlejnková za své agresivní chování čelí silné kritice. Nyní se na Instagramu objevil nový příspěvek zachycující celou hádku, ve které už figuruje i Veronica Biasiol, kvůli níž celý skandál vznikl. 

Na sociálních sítích způsobilo pořádný poprask video, ve kterém došlo na nepříjemné setkání pokerové hráčky Barbory Mlejnkové a exmilenky její přítelkyně, Veronicy Biasiol. Bára nešla pro sprostá slova daleko a když by ji neodvlekl kamarád, kdo ví, jak by to dopadlo. Na Instagramu se nyní objevilo nové video, které zachycuje celou hádku, včetně reakce samotné Biasiol.

Ani Veronica se sprostými slovy nešetřila a svou exmilenku, Alici Kolarčíkovou konfrontovala. „O co ti jde? Postav se k tomu čelem. To chceš dát na Instagram a získat followery, nebo o co ti kurva jde?“ křičí Biasiol.

Konflikt bude mít pravděpodobně dohru

„My už jsme spolu a budeme. Přestaň se do toho jebat a šoupej nohama,“ pokračuje v útoku na Alici, která stojí v pozadí a celou dobu nic neříká. Mezitím agresivní Mlejnkovou musejí zpacifikovat kamarádi, jinak by se na sokyni v lásce snad vrhla.

Doporučené video: Rozhovor s Biasiol a Mlejnkovou.

Celá situace je pravděpodobně mnohem napjatější a komplikovanější, než se na první pohled zdá, a vypadá to, že bude mít pokračování, jak Mlejnková naznačuje: „Jestli já jsem se předvedla, tak ty už sedíš a už se na tom pracuje. Všichni víme, co děláš. Já mám zprávy od Verči a už se na tom pracuje. Ty půjdeš,“ vyhrožuje.

Video, které vyvolalo rozruch, bylo natočeno na letním festivalu v Chorvatsku a obě strany se k němu již vyjádřily. Podle Mlejnkové jde o vyprovokovanou scénu ze strany Kolarčíkové. Ta však má na situaci jiný názor. „Bára se předvedla,“ napsala Kolarčíková ke svému příspěvku na Instagramu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy