Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dohazovačka milionářů radí: 10 tipů, jak sbalit solventního pána s balíkem na kontě

Sbalit milionáře? Podle téhle slečny žádná věda. Proč je tedy pořád
slečnou?
Jak sbalit milionáře? To vám poradí Nadia, která svůj život zasvětila hledání bohatých mužů. Měla jich prý už stovku a všichni ji zahrnovali dárečky. Jak to dělá? Tohle je jejích deset rad, kde boháče najít a jak si ho obmotat kolem prstu.

Chudáky nebere! Nadia Essex (33) by v životě nechodila s mužem, který nemá na kontě miliony (psali jsme o ní už tady). O samotné peníze jí prý nejde. „Chci tu pohádku. Bohatí muži jsou mnohem víc romantičtí,“ tvrdí. Už prý randila s přibližně stovkou pánů, kteří neměli hluboko do kapsy, a teď si myslí, že má na vztahy s milionáři patent.

Otevřela si kurz, kde ženám radí, na kterém místě na bohatého muže narazit, jak ho sbalit, co dělat, aby mu nešlo jen o sex na jednu noc, nebo jak ho zaujmout svým vzhledem. Očividně slaví úspěchy. Pomohla prý už pětadvaceti ženám, přičemž pět z nich už žije v dlouhodobém svazku.

Podle jejích slov najít takového muže není žádná věda. V Británii žije asi 800 tisíc milionářů, je jen důležité dodržovat pár pravidel:

1. Nikdy milionáři nenabízejte, že v restauraci zaplatíte polovinu účtu.

2. Nikdy nemluvte o penězích a majetku.

3. Nikdy si s ním neposílejte sexuální esemesky.

4. Vzdělávejte se a překvapte ho konverzací o dobrém víně a muzeích.

5. Dodržujte dress code, noste značkové doplňky, třeba boty Chanel.

6. Nebojte se mluvit o manželství na třetím rande.

7. Nikdy nechoďte s někým, koho byste chtěla nejraději změnit.

8. Nenosit červenou rtěnku. Podle Nadii prý v mužích vyvolává negativní emoce. Nenoste krátkou sukni a neukazujte prsa! Jste přece dáma.

9. Smažte si Tinder, je plný nechutných a chudých lidí. (pozn. red.: Tinder je seznamka, která funguje na bázi mobilní aplikace.)

10. Pokud zjistíte, že vlastně není bohatý, pošlete ho dál!

Mohlo by vás zajímat

Další články