Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dohazovačka milionářů radí: 10 tipů, jak sbalit solventního pána s balíkem na kontě

Sbalit milionáře? Podle téhle slečny žádná věda. Proč je tedy pořád
slečnou?
Zdroj: Profimedia.cz
Jak sbalit milionáře? To vám poradí Nadia, která svůj život zasvětila hledání bohatých mužů. Měla jich prý už stovku a všichni ji zahrnovali dárečky. Jak to dělá? Tohle je jejích deset rad, kde boháče najít a jak si ho obmotat kolem prstu.

Chudáky nebere! Nadia Essex (33) by v životě nechodila s mužem, který nemá na kontě miliony (psali jsme o ní už tady). O samotné peníze jí prý nejde. „Chci tu pohádku. Bohatí muži jsou mnohem víc romantičtí,“ tvrdí. Už prý randila s přibližně stovkou pánů, kteří neměli hluboko do kapsy, a teď si myslí, že má na vztahy s milionáři patent.

Otevřela si kurz, kde ženám radí, na kterém místě na bohatého muže narazit, jak ho sbalit, co dělat, aby mu nešlo jen o sex na jednu noc, nebo jak ho zaujmout svým vzhledem. Očividně slaví úspěchy. Pomohla prý už pětadvaceti ženám, přičemž pět z nich už žije v dlouhodobém svazku.

Podle jejích slov najít takového muže není žádná věda. V Británii žije asi 800 tisíc milionářů, je jen důležité dodržovat pár pravidel:

1. Nikdy milionáři nenabízejte, že v restauraci zaplatíte polovinu účtu.

2. Nikdy nemluvte o penězích a majetku.

3. Nikdy si s ním neposílejte sexuální esemesky.

4. Vzdělávejte se a překvapte ho konverzací o dobrém víně a muzeích.

5. Dodržujte dress code, noste značkové doplňky, třeba boty Chanel.

6. Nebojte se mluvit o manželství na třetím rande.

7. Nikdy nechoďte s někým, koho byste chtěla nejraději změnit.

8. Nenosit červenou rtěnku. Podle Nadii prý v mužích vyvolává negativní emoce. Nenoste krátkou sukni a neukazujte prsa! Jste přece dáma.

9. Smažte si Tinder, je plný nechutných a chudých lidí. (pozn. red.: Tinder je seznamka, která funguje na bázi mobilní aplikace.)

10. Pokud zjistíte, že vlastně není bohatý, pošlete ho dál!

Související články

Další články