Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dodržela slib, že ovládne Vary: Playmate Lady Dee provokovala na divoké párty

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
kviff
Před dvěma lety byla Drahomíra Jůzová alias Lady Dee (22) na festivalu v Karlových Varech jen jako divák a fanoušek. V té době řekla, že jednoho dne tam bude za velkou hvězdu a v sobotu večer to splnila. Na Playboy party v Grandhotelu Pupp byla nepochybně středem pozornosti.

Lady Dee byla nepochybně nejvýraznější osobností, která sobotní Playboy party v rámci festivalu v Karlových Varech navštívila. Svou zásluhu na tom neměl jen fakt, že hraje ve filmech pro dospělé a že se nedávno stala playmate, ale i to, že na sobě měla velmi odvážnou róbu. V té předvedla svou dokonalou postavu a vystavila perfektní zadeček.

Kromě toho, že byla za hvězdu večera, si Drahomíra večírek velmi užila. „Playboy Lounge jsem si skvěle užila, stylové prostředí a program podtrhl exkluzivitu tohoto večírku. Na červený koberec mě připravoval stejný tým, se kterým jsem fotila playmate pictorial pro Playboy. Jsem naprosto nadšená ze spolupráce s Playboy Czech Republic.“ uvedla rozverná pornoherečka pro eXtra.cz

Na Playboy party se objevila společně se Soniou Edde z Úplně debilních zpráv. Zazářila ale i Iveta Vítová, která přišla v nevinných saténových šatech a Hana Reinders, která vynesla róbu s holými zády a ukázala tak svou skvělou postavu. Doslova se zatřpytila i Gabriela Partyšová, která se v lesklých šatech usmívala na všechny strany. Posuďte sami v galerii.

Související články

Další články