Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dodávka v Torontu najela do davu lidí: Několik jich zemřelo!

Dodávka najela v Torontu do davu!
V kanadském městě Toronto došlo k obrovské tragédii. Dodávka najela do davu lidí, kteří stáli na chodníku. Podle prvních informací mělo být na místě osm až deset zraněných. Kanadská média však později přišla s informací, že několik lidí zemřelo. Řidič z místa nehody ujel, policisté ho ale brzy vypátrali a zadrželi.

Portál CBC News píše, že bílá dodávka najela do chodců na vytížené křižovatce ulice Yonge a Finch Avenue. K incidentu mělo dojít před druhou hodinou odpolední. Podle prvních informací mělo být na místě zraněno osm až deset lidí.

Na pořízených snímcích lze vidět lidi, kteří leží na zemi a ostatní se jim snaží poskytnout první pomoc. Později se objevily informace, že o život přišlo několik lidí. Veškeré informace jsou zatím nepotvrzené stejně jako počet mrtvých.

Zpravodajský web Globalnews.ca hovoří o nejméně pěti obětech. „Stále shromažďujeme informace a jakmile to bude možné, sdělíme Kanaďanům více,“ řekl novinářům premiér Justin Trudeau.

Mohlo by vás zajímat

Další články