Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Dodávka kapely Mirai měla nehodu na dálnici: Sedm lidí skončilo v nemocnici

Jedno z aut kapely Mirai mělo dnes havárii na dálnici D4. Při hromadné srážce byla mezi auty i dodávka známé chlapecké kapely. Kvůli nehodě byla dálnice před polednem uzavřena. Nikomu se nic vážného nestalo. Zranění nohy utrpěla manažerka kapely Monika. S dalšími šesti lidmi byla převezena do nemocnice.

Nehoda se stala u obce Voznice ve středních Čechách. Při hromadné nehodě se tam srazila dvě osobní auta s dodávkou, která patřila týmu kapely Mirai. V dodávce jela road manažerka kapely Monika. Informoval o tom prostřednictvím Facebooku přímo frontman kapely Mirai Navrátil.

„Tým, který jel druhou dodávkou, měl autonehodu. Už odjeli do nemocnice, snad jsou všichni v pohodě. Akorát Monika má trochu větší problém s nohou, tak snad se dá do kupy,“ prohlásil Navrátil.

„Jedna žena s vážným zraněním byla převezena do pražské nemocnice. Čtyři další lidé utrpěli středně těžká zranění a po ošetření byli převezeni do nemocnic v Motole a Vinohradech,“ sdělila pro eXtra.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová a dodala, že další tři lidé byli odvezeni s lehkým zraněním do příbramské nemocnice.

Kvůli nehodě byla dálnice uzavřena a kapela zrušila svůj dnešní koncert v Ústí nad Labem.

Kapela Mirai se musela už před dvěma lety vyrovnávat s těžkou ránou osudu. Bubeníkovi kapely Šimonovi Bílému zemřela v září v roce 2017 náhle jeho manželka Denisa (†26). Tu srazilo auto a následkům zranění podlehla.

Související články

Další články