Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Doctor P.P. nafotil obal své nové desky s těmito sexy kráskami!

Zdroj: zdroj Hermínapress
Doctor P.P. nafotil obal své nové desky s těmito sexy kráskami! „Jsem hnusnej a tlustej a levák vážně hustej,“ zapěl nám úryvek titulní skladby Doctor P.P. a hned se smíchem dodal, že to není sebekritika, ale umělecky pojatý příběh jednoho imaginárního drsňáka. Píseň pro něj složili František Soukup a Jakub Prachař známí z kapely Nightwork, se kterými Petra Pečeného pojí mnohaleté přátelství.

A jelikož, jak text napovídá, je hrdina písně „Levák“ člověk nevalného exteriéru i „ interiéru“, nalepí se na něj, jak jinak, pohledná děvčata, protože navíc prý není ani chuďas. A pro ztvárnění téhle „těžké“ role si Petr vybral skutečně atraktivní dvojku společnic, „missku“ a modelku Nikol Švantnerovou a herečku a zpěvačku Báru Mottlovou, s nimiž v jejich nedbalkách nafotil titulní fotku na cédéčko.

„S Petrem Pečeným jsme se seznámili loni na festivalu v Karlových Varech, kde jsem pokřtila pravé šampaňské, které do Čech dováží s kapelníkem Tří Sester, a to přímo chladící se ve vaně. Tehdy jsem sice zapózovala jen mezi lahvemi, ale on mi slíbil, že perspektivně se budu moci v tom šampáňu i vykoupat, takže já mu na oplátku splnila přání a ráda se spolu s Nikol s ním nechám zvěčnit na obálku jeho nového cédéčka,“ vysvětlila usměvavá Bára Mottlová a zaujala se Švantnerovou pozici, z níž se i protřelému rockerovi docela solidně orosilo čelo.

Související články

Další články