Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dočkáme se epického souboje mezi draky a bílými zombíky?

Kdo s koho?
+ Další 2 fotografie
Bude souboj těchto bestií vrcholem krvavého dění v Sedmi královstvích? Pokud ne, tak by určitě měl být!

Je opravdu hodně důvodů, proč sledovat seriál Hra o trůny. Je tam sex, násilí, víc sexu, pak je tam také sexuální násilí a násilný sex. A také tam jsou draci a ledoví zombí mágové! Tyto kreatury ze světa fantasy jsou velkým lákadlem pro diváky, ale v seriálu je bohužel vídáme jen sporadicky. Zřejmě kvůli rozpočtu. Nicméně věříme, že čas draků a White Walkerů teprve přijde! Proč by tito velikáni v seriálu vůbec byli, kdyby se zplna nevyužil jejich potenciál? Navíc knižní předloha se jmenuje Píseň Ledu a Ohně. A co je víc ohnivé než drak a víc mrazivé než kus ledového zombíka?

Kdyby se boj mezi těmito stvůrami měl skutečně odehrát, na koho byste vsadili? Draci jsou velcí, rychlí a páliví. Jsou ale na celém světě pouze tři. Pak je zde tedy ještě jejich máma, ale je dobrá jen do postele. Tzv. bílých chodců je zase obrovský počet a jejich nemrtvá armáda se neustále zvětšuje. Kromě toho, že jsou bílí chodci bílí a umějí chodit, ovládají také černou magii a dokáží oživit mrtvé nepřátele, ze kterých se pak také stávají zlí zombíci. Takže 3 draci versus nespočet sněžných mužů. To bude podívaná!

Mohlo by vás zajímat

Další články