Alena Wilson přichází na českou zoufale tragickou návrhářskou scénu s kolekcí, za kterou se nemusíme stydět.

Alenu už objevily také celebrity a možná se dočkáme toho, že bude český šoubyzový rybníček na akcích dosahovat svými róbami kvalit, jaké si akce zaslouží, a přestane se oblékat naprosto nepatřičně. Připomeňme si například Hanku Kynychovou a její megatrapas na Plese v Opeře, kam přišla v zácloně!

Tohle už znovu vidět nikdo nechce. A proto je potřeba, aby celebrity začaly pracovat se špičkami svého oboru. A tou Alena bezesporu je.

„Jako každá žena se chci cítit sebevědomě a chci dobře vypadat. Jako každá žena chci být originální i ve stylu oblékání. Moje přání bylo ale často v přímém rozporu s tím, co jsem si mohla koupit ,na sebe' v Čechách, nebo při mých častých zahraničních cestách. Kvalita byla pouze dostačující, ale ,dostačující' je pro ženy málo! Originalita a respektování ženských křivek chyběly úplně!“ popisuje Alena situaci a pocity, které vedly k založení módní značky.

Alena Wilson přesně vystihuje problém, který se u nás opakuje stále dokola. Ženy se oblékají do šatů, které jim přijdou „dostačující“, ale to je opravdu málo.

S návrhářkou už začaly spolupracovat některé celebrity, například Tereza Mátlová, Kateřina Mátlová nebo Světlana Nálepková. Mezi její zákaznice patří naše nová blogerka Kateřina Kristelová.

Na to, jak vypadá kvalita a vkusně navržené šaty, se podívejte v galerii. Opravdu je o co stát.