Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dočká se Tereza H. konečně verdiktu? Pákistánský soud pořádně přitvrdil!

+ Dalších 92 fotografií
Tereza H. (22), která byla zadržena na mezinárodním letišti v Pákistánu, když chtěla propašovat 9 kilo heroinu, za zdmi vazební cely čeká už nějaký ten pátek a pořád nezná finální rozsudek svého konání. Stání se totiž neustále odročuje. Nyní soud ale udělal opatření, aby se tak už nedělo.

Za pašování devíti kil heroinu byla Tereza H, zavřena do pákistánské cely, kde trpělivě čeká, až se rozhodne, na jak dlouho tam bude. Soudní stání se ale neustále odročují. U pondělního soudu všechno neprobíhalo, jak by mělo, jelikož předvolaní svědkové nevypovídali. Většina předvolaných se k soudu běžně ani nedostaví.

Nyní ale Tereze H. svítá naděje. Podle Lahore News totiž soud podal na celníky, kteří se v minulosti nedostavili, soudní příkaz k jejich předvedení, aby už se nemohli stání vyhnout. Kdysi atraktivní pašeračka se tak konečně může radovat, že se její případ posune dál.

Tereza H. byla zadržena 10. ledna 2018 a 9 kilo heroinu ukrývala ve dvojitém dně kufru.

Mohlo by vás zajímat

Další články