S jedním bohatým sportovcem jí to nevyšlo, tak se snaží uspět u jiného. Lewis Hamilton (31) nebyl ten pravý, bulharský tenista Grigor Dimitrov (25) ale být může. Navíc je to pořádný hezoun a mezi tenisovými fanynkami je velmi oblíbený.

Dimitrov uhrál na US Open solidní osmifinále a potom si dal pauzičku. Tu vyplnil romantikou v Itálii, a to po boku zpěvačky známé skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (38). S tou chodí již od minulého roku. Oba si tak trochu zalepili díry ve svých srdcích. Bulharovi totiž pro změnu nevyšel vztah s tenisovou kolegyní Marií Šarapovovou (29).

Milenci si společně užívali v populárním letovisku Portofina. Vypadá to navíc, že je to mezi oběma skutečně vážné. Fotografové je totiž přistihli v klenotnictví, kde Bulhar evidentně kupoval své milé prstýnek!

Že by se tito dva po roce randění zasnoubili? Ona romantická Itálie k takovým životním okamžikům vyloženě vybízí. Navíc zpěvačka už má na něco podobného věk a rozhodně by se nebránila tomu, začít rodinný život…