Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dočká se Lavi premiéry? Jakub Prachař ukázal, jak by vypadala v roce 2070

Zdroj: archiv Jakuba Prachaře
+ Další fotografie
Vyšehrad
Filmovým tvůrcům i kinařům zůstaly kvůli pandemii oči pro pláč. Většina natáčení kvůli vládním nařízením stagnuje, a prakticky všechny premiéry filmů se odsouvají na neurčito. To samé postihlo i chystanou sportovní komedii Vyšehrad, ve které opět spojili síly Jakub Štáfek alias Julius Lavický a Jakub Prachař v roli Laviho manažera. Premiéra je ale zatím kvůli koronaviru stále v nedohlednu, což Prachař okomentoval na Instagramu. Jak jinak, než s humorem, který je mu vlastní.

V letošním roce by nás měla čekat řada veleočekávaných filmových premiér, ať už jde o marvelovky, novou adaptaci legendární Duny nebo další akční nálož ze série Rychle a zběsile. Jestli ale něco Češi očekávají s podobnou dychtivostí, tak je to rozhodně filmové pokračování dnes již legendárního seriálu Vyšehrad.

Jeho první a zatím jediná řada totiž vyšla před dlouhými pěti lety a od té doby jako by se po bouřlivákovi Juliusovi Lavickém slehla zem. Částečně za to mohly i tvůrčí neshody ústředního dua Jakuba Štáfka a Jakuba Prachaře (37). Velcí kamarádi se totiž na čas rozešli ve zlém kvůli údajným pletkám Agáty Hanychové se Štáfkem. Známá modelka a moderátorka totiž byla v té době vdaná za Prachaře.

Při čekání zestárli

Fanoušci seriálu tak byli ochuzeni o další řady, což taky dávali najevo se značnou nelibostí. Nakonec se ale oba herci usmířili, načež přišla zpráva jako blesk z čistého nebe, že je v plánu pokračování, a dokonce ve filmové podobě! Diváci se tak opět mohli začít těšit. Do hry ale vstoupila pandemie a premiéra filmu se musela odložit.

Nevlídnou situaci nyní svérázně okomentoval Prachař na svém Instagramu. Sdílel totiž fotku, na které má spolu se Štáfkem vypadají jak dva dědové. Jistě, jde o fotomontáž, ale nutno říct, že povedenou a navíc s trefným popiskem. „Premiéra Vyšehradu. Rok 2070,“ uvedl Prachař stručně, ale výstižně. Doufejme, že ale zůstane jen u vtipu a diváci se filmu dočkají už letos v létě.

Související články

Další články