Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dobrý soused Miloš: Část Zemanova domu na Vysočině je volná, můžete bydlet přes chodbu

Zdroj: Profimedia.cz
Vysočina
Snili jste někdy o tom, že budete hodně blízcí sousedé prezidenta Miloše Zemana (75)? Byli mu dokonce tak blízko, že byste se mohli potkávat ve společné chodbě? Váš sen se může stát realitou, tedy pokud máte zbytečné 3 miliony korun na nemovitost. Část domu hlavy státu na Vysočině je totiž k prodeji.

Už před časem se spekulovalo, že Miloš Zeman jednoho dne nabídne k prodeji svou nemovitost, ale ještě v polovině loňského roku to vyvracel. „Neodpustím si jednu poznámku. Byl jsem často obviňován, že opouštím svoji chalupu na Vysočině. Já ji neopouštím. Já tam budu dál a dál jezdit do konce života,“ mínil s tím, že Vysočině zůstane věrný. "Ale můj problém je, že někam musím umístit sebe, svoji ženu, dceru a tchyni. A uznejte, že ty dvě místnosti, které mám v Novém Veselí, jsou přece jenom málo. Ale zůstávám věrný Vysočině a věřím, že Vysočina zůstane věrná i mně," tvrdil.

Blesk aktuálně přišel s informací o inzerátu, podle nějž je část historického objektu bývalé tvrze na prodej. Sama hlava státu si musí vystačit s bytem o dispozici 1+1, sousední byt na prodej má o tři pokoje víc. Další část sousedící se Zemanem je v rekonstrukci.

Kupec nového prostoru bude se Zemanem mít společnou i chodbu, kde nechával "odpočívat" svůj člun, který používal na projížďky na nedalekém rybníku. Ale že by docházelo k pravidelným setkáním s prezidentem? Těžko. Zeman Nové Veselí naposledy navštívil na pouhé dva dny na konci června 2019. A mluví se o tom, že po skončení mandátu prezidenta se hodlá stěhovat natrvalo do Lán, kde už si koupil pozemek.

Související články

Další články