Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dobrý skutek, nebo odporný čin? Tatér tetuje děti, které jsou v nemocnici

Tetování se dětem líbí. Je to ale vkusné?
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Benjamin Lloyd je tatér a umělec z Nového Zélandu, který rád pomáhá lidem. Nedávno se rozhodl, že bude konat dobré skutky a udělá také něco pro děti. Chce jim zpříjemnit pobyt v nemocnici tím, že jim udělá tetování. Je to ale pro tak malé děti vůbec vkusné?

Benjamin se postavil čelem velké výzvě. Na Facebooku si uveřejnil status, pod který napsal, že pokud mu dá 50 lidí „líbí se mi“, potetuje všechny děti v nemocnici. Chce jim tak zpříjemnit jejich těžké dny a vykouzlit úsměv na rtech.

K jeho překvapení nedostal lajků 50, ale 400 tisíc. Tak se do toho vrhl po hlavě a děti jsou nadšené. Tetování je samozřejmě jenom dočasné, takže do nich jehlou rozhodně nepíchá.

Na všechny malé pacienty v nemocnici teď Benjamin tetuje různé obrázky a děti si tak plní své sny. Je to dobré i v tom, že až se jim obrázek líbit nebude, tak si ho prostě smyjí. Opravdovou kérku v budoucnu si tak možná rozmyslí.

Patří ale tetování na tělo malých dětí? Toť otázka. Ať si myslí kdo chce, co chce, účel to splnilo. Dětem se tetování líbí a aspoň na chvíli zapomněly na to, že jsou v nemocnici.

Související články

Další články