Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dobrý otec Řepka: Syna nemůže vídat, tak si na hlídání půjčuje chlapečka…

Tomáš se nemůže dočkat, až uvidí svého syna Marcuse…
+ Dalších 28 fotografií
Manželství Vlaďky Erbové (35) a Tomáše Řepky (42) je už rok rozvedené. A díky tomu, že měli předmanželskou smlouvu, nebyl problém se na všem domluvit a rychle to ukončit. Jenže stále existují komplikace okolo jejich společného syna Marcuse, kterého Tomáš prakticky od rozvodu neviděl. Mezi rodiči je velké napětí a Tomáš své city musí uspokojovat v náručí půjčeného dítěte.

Tahanice o dítě nemají konce. Erbová tvrdí něco o tom, že Řepka je nezodpovědný a svého syna nechce vídat, Řepka na druhou stranu neváhá ukázat prstem, že bývalá modelka je uzurpátorka, která mu s jejich dítětem dělá problémy. O syna totiž několikrát žádal, jenže pokaždé tvrdě narazil…

Tomáš tak řeší situaci po svém, než soud rozhodne, jak ho někdejší fotbalový bouřlivák bude vídat. „Dneska za hlídače. Objekt zájmu je synovec Kačky Timmy. A mě si vybral jako matraci a okamžitě usnul… Sparťan odmala,“ napsal Řepka k roztomilému snímku, na němž si užívá chvilky s miminkem a má zavřené oči, jako by snil o momentu, kdy konečně bude držet v náručí svého milovaného syna Marcuse.

Mezitím ale musí polykat hodně velkou hořkost. Erbové přítel, hokejista Michal Gulaši (30) se totiž na svém Instagramu chlubí snímky malého Marcuse, a to v dosti kontroverzních momentech. Třeba snímek, na němž Řepkův syn sedí na toaletě jen v tričku, může v některých lidech vzbuzovat celkem pohoršení. Zeptali jsme se bývalého fotbalisty, co si o snímku myslí, a lehce se mu nemluvilo. „Omlouvám se, moc se k tomu nemohu vyjadřovat. Řeším tyto věci s advokátkou. Vhodné mi to ale nepřijde,“ řekl nám Řepka.

A není se čemu divit, publikovat totiž na veřejnosti snímek dítěte na toaletě může být sice jedním pohledem vtipné, druhým pohledem celkem nepřijatelné. Navíc když takhle malý chlapeček nemůže o rozhodnutí dospělého prakticky vůbec rozhodovat sám.

Mohlo by vás zajímat

Další články