Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dobrý den, zadeček ven: Nikol Švantnerová přišla polonahá v šatech za půl milionu!

Nikol Švantnerová se ve Varech nebála pochlubit krásným tělíčkem.
Zdroj: Showpix/Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Že je Nikol Švantnerová (24) dračice, prozradí už její jiskřivý pohled. Bývalá královna krásy, která úřadovala v roce 2015, je na festivalu v Karlových Varech bez přítele, a tak se nebála sáhnout po odvážnějším modelu. Průsvitné šaty téměř kompletně odhalily její dokonalou postavičku!

Jakkoliv v posledních ročnících může Česká Miss schytávat kritiku, u Nikol Švantnerové nikdo nemůže pochybovat o tom, že korunku krásy před třemi lety vyhrála právem. Znovu o tom všechny přesvědčila na karlovarském filmovém festivalu.

Do lázeňského města vyrazila bez přítele Patrika Dresslera, a tak se tam může pořádně rozdivočit. Parťačku jí dělá herečka Kateřina Klausová, s níž tráví na festivalu nejvíc času.

Neděle ale byla výjimkou a Švantnerová vyrazila na večírek úplně sama. A veškerou pozornost na sebe strhla nejenom proto, že přišla bez doprovodu. Vynesla totiž rajcovní průhledný model, který skoro vůbec nezakrýval zadeček ani další části jejího perfektního těla.

Jde o róbu od sourozenců Jakuba a Nikol Ponerových, které se prodávají za půl milionu korun. Do astronomických výšin vylétla částka proto, že jsou šaty pokryté sto padesáti tisíci křišťálovými kameny.

Nikol teď nezbývá než doufat, aby na mlsné pohledy všech zúčastněných nezačal Dressler žárlit!

Související články

Další články