Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dobrý den, celý den: Zdraví vás muž, který souložil s tisíci auty

Je to láska!

„Někteří lidé se dívají na prsa a zadky žen. Já mám stejný pocit, když se dívám na tohle,“ říká Edward Smith ve chvíli, kdy se mazlí s maketou televizní helikoptéry, která patří také mezi jeho sexuální úlovky.

Svou lásku k mechanickým vozidlům a letadlům projevuje aktivně už dlouhých 48 let a podle svých výpočtů má za sebou kvalitní soulože s více než tisíci vozidly.

Třiašedesátiletý Edward Smith je totiž „mechafil“, což je výraz pro lidi, které sexuálně přitahují automobily, vlaky nebo letadla a vrtulníky.

Teď se už ale trochu uklidnil a není tolik promiskuitní, jako býval zamlada. Nějakou dobu už je věrný své největší lásce – Volkswagenu Beetle, kterého si koupil před třiceti lety. „Kdyby se jí něco stalo, nepřežiju to,“ říká. Je to prostě láska na celý život.

Doma má ještě Opel GT z roku 1973 a Ford Ranger z roku 1993, což jsou tak trochu jeho bokovky, ale VW Brouk snad tolik nežárlí. A pokud ano, těžko mu to oznámí…

„Mechafilie“ je dost vzácná porucha. Podle časopisu Time jí trpí na celém světě zhruba pět set lidí. Takže až se někdo bude podezřele ochomýtat kolem vašeho auta, buď ho chce ukrást… nebo se právě zamiloval.

Související články

Další články