Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dobrovolně se připravili o Ornelliny rajcovní fotky: Proč s ní lidé rázně skoncovali?

Z celé situace jí je smutno.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Radikální je nejen v tom, do koho se zamilovala, za koho se vdala a s kým zplodila dítě, ale podle řady lidí i kvůli svým politickým názorům. Ornella Koktová (25) si připadá jako ta, která jako jedna z mála nejde s davem, takže se vyjadřuje pochvalně vůči prezidentu Zemanovi i vládě Babiše za podpory komunistů. A za to to pěkně schytala!

„Kvůli mému názoru a pohledu na politiku jsem zjistila, že už si mě pár lidí smazalo z přátel. A taky mě za to docela kritizují v diskusích. Nejsem žádná velká fanynka Zemana. Přijde mi ale hnusný, že cokoliv řekne nebo udělá, je v dnešní době vnímáno jako největší peklo. Ale většina lidí Zemana volila, tak by to měli lidé respektovat,“ tvrdí rázně Ornella.

Sice moc nechápeme, jestli se podle Orny respekt vůči výhře Miloše Zemana (73) v nedávných volbách prokazuje jedině tím, že lidé drží ústa a nedovolí si podle ní nedotknutelnou vrchnost kritizovat, ale budiž. A také je bohužel pravda, že si ani nemůžeme vybavit, kdy naposled udělal prezident něco rozumného, co by se dalo jen tak přejít, když už ne pochválit.

„Většina lidí nemá přehled o tom, co se v politice děje, řídí se pouze fotomontážemi a kolážemi novinářů, kteří jsou zhrzení kvůli tomu, že je Zeman setřel,“ pokračuje dál Koktová. Drtivou většinu fotomontáží a koláží tvoří obyčejní lidé. Novináři je jen sem tam publikují v článcích jako příklad lidové tvořivosti. A v normální zemi navíc nebývá zvykem, aby hlava státu častovala novináře těmi nejhrubšími výrazy.

„Doneslo se ke mně také, že Miroslava Němcová je druhá Milada Horáková. Kdo to pronáší, se asi pos*al v kině, to je hodně přehnané,“ pokračuje dál Ornella s tím, že podle ní politička ODS, kterou nazvala bábou, před hlasováním o důvěře vládě svým proslovem jen zdržovala nevyhnutelné.

Podpora komančů

„A že vznikla vláda za podpory komunistů? Nežijeme v padesátých letech. Můžeme být vůbec rádi, že nějaká vláda s důvěrou existuje, skoro po roce to opravdu už bylo potřeba,“ myslí si. Jenže Babiš (63) ten necelý rok stejně vládl a dělal kroky, jako by už důvěru měl, takže se vlastně vůbec nic nemění.

Prsatá celebritka pak přidala další zajímavý postřeh, který podle ní snižuje obavy z návratu rudých k vládnutí.

„Komunisti jsou tak hrozně silná partaj, že měli nejhorší volební výsledek od roku 1921, takže nemají žádnou politickou moc. Lidé by neměli šílet,“ dodala v Instastories. Jenže síla komunistické partaje nesouvisí ani tak s volebním výsledkem, jako s tím, že ve skutečnosti drží vládu pod krkem a tak si může vynutit, aby její lidé „zamořili“ kompletně celou státní správu. A může si diktovat i řadu dalších věcí.

Ornellu (25) jsme kvůli jejímu prohlášení na adresu politiky kontaktovali, asi ji ale vyčerpalo a nebrala telefon. Už dříve, při jiných svých podobných prohlášeních, nám ale řekla, že si za svým názorem bude stát, i kdyby ji kritizoval kdokoli.

Mohlo by vás zajímat

Další články