Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dobrovolná smrt Ondřeje Hodbodě zdrtila jeho bratra Lukáše: Napsal dojemné vyznání

Dobrovolná smrt Ondřeje Hodbodě zdrtila jeho bratra Lukáše: Napsal dojemné vyznání
Zdroj: archiv Lukáše Hodbodě / archiv Ondřeje Hodbodě
+ Dalších 12 fotografií
bratrská láska
Ondřej Hodboď si ve svých 19 letech vzal život skokem z 10. patra. Talentovaný atlet po sobě na tomto světě zanechal spoustu truchlících, včetně staršího bratra Lukáše Hodbodě (24), který pro něj byl velkým vzorem a ve sportu ho maximálně podporoval. Ten nyní Ondřejovi napsal dojemný vzkaz plný zármutku a lásky.

Zpráva o smrti talentovaného běžce Ondřeje Hodbodě zarmoutila jeho kamarády, rodinu, i milující přítelkyni. Okolí devatenáctiletého mladíka popisovalo jako veselého a bezstarostného, o to větším šokem jeho sebevražda je. Ondřej měl šanci si jako sportovec vybudovat slibnou kariéru, v tomto snu ho koneckonců podporoval i starší bratr Lukáš, který jako atlet sám dosahuje obrovských úspěchů.

Pro Ondřeje byl Lukáš velkým vzorem, inspirací ke snaze a motivací k výhrám. A Lukáš Hodboď se snažil Ondru maximálně podporovat. Bratři mezi sebou měli skvělý vztah a pouto, které si vytvořili v dětství, nemůže přetrhnout ani tragická sebevražda. Tu se talentovaný atlet rozhodl spáchat skokem z 10. patra.

Lukáš napsal svému mladšímu bratrovi dojemný vzkaz, v němž dal najevo, že sourozenecká láska se nikdy nevytratí. „Brácho, mám tě moc rád a budu tě mít v srdci napořád. Prožili jsme společně krásné dětství. Vím, že jsi ve mně vždy měl velký vzor a chtěl jsi se mi vyrovnat a já se tě snažil vždy v maximální míře podporovat. Těšil jsem se na to, až se k nám za týden zapojíš do skupiny, s jejíž pomocí by jsi si mohl splnit své vytoužené cíle. Věř, že nezůstanou zapomenuty,“ napsal Hodboď.

Poběžíš se mnou, ukrytý v mém srdci

Ondřej si vážil každého sportovního úspěchu a jeho starší bratr mu slíbil, že od teď budou vítězit spolu. „Od této chvíle budu běhat pro tebe, brácho. A ty poběžíš se mnou, ukrytý v mém srdci a vítězit budeme společně! Nikdy jsi nebyl sám!!! Vím, že kdybys věděl, jaké utrpení nám všem způsobíš, nikdy bys to neudělal. Vždy jsi chtěl pro ostatní jen to nejlepší a všichni tě měli rádi,“ doplnil zdrcený Lukáš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy