Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dobrodružná svatební cesta Lely a Karlose: Hlazení kočkovitých šelem i krmení žiraf

Karlos Vémola: Vyvezl Lelu Ceterovou na dobrodružnou dovolenou
Zdroj: se souhlasem K. Vémoly a L. Ceterové
+ Další 4 fotografie
svatební cesta

Začátek letošního roku odstartovali Karlos Vémola a jeho manželka Lela Vémola Ceterová opravdu ve velkém stylu. Po útrapách, které přinesla druhá polovina loňského roku, si konečně dopřáli svatební cestu a vyrazili spolu na ostrov Mauricius. Na Instagramu nyní oba manželé svým fanouškům ukazují, jak si užívají na safari v exotickém ráji. 

Svatební cesta

Zdá se, že se MMA zápasník Karlos Vémola alias Terminátor tentokrát pořádně plácnul přes kapsu, aby si finálně vyžehlil průšvih, kterého se dopustil, když svou ženu Lelu krátce po svatbě podvedl s teprve osmnáctiletou pornoherečkou Hanou Džurbanovou, známou jako Rika Fane.

Své dvě malé ratolesti Lili a Rockyho nechali manželé na starosti prarodičům a vyrazili si užít zaslouženého relaxu na luxusní dovolenou na ostrově Mauricius. Že se jedná o svatební cestu, svěřila svým fanouškům Lela na svém Instagramu, a podle fotografií a videí, jež společně s Karlosem na sociální síti sdílí, naprosto září štěstím.

Jako milovníci kočkovitých šelem si na místním safari nemohli odpustit i fotografie se lvem, kterého vnadná blondýnka dokonce podrbala na hřívě. "Top zážitek," napsala ke snímku na Instagram, kde jsou s Karlosem zvěčněni společně s králem zvířat. "Asi tím, že máme doma taková zvířátka, jsem se vůbec nebála," dodala nadšeně.

Spousta dobrodružství

Kromě lva si manželé zkusili i ranní krmení žiraf. „Leli, to musíme mít doma,“ švitořil na Instagramu nadšeně MMA zápasník, když jim podával větvičky a ony k němu natahovaly své dlouhé krky. „Takovou snídani jsem opravdu ještě neměla,“ přitakala nadšená Lela.

Kromě času stráveného se lvy, krokodýly či žirafami si Karlos s Lelou na své svatební cestě samozřejmě dopřávají i dostatek pohybu. Společně si zašli do posilovny a zahráli si tenis. "Mámo, dávej!" halekal na kurtu Vémola na svou silikonem vylepšenou choť na videu umístěném na sociální síti.

O svých dobrodružstvích na exotickém ostrově v Indickém oceánu budou potetovaný sportovec a jeho blonďatá playmate jistě své followery informovat i nadále a my doufáme, že se vrátí domů živí a zdraví.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy