Světově proslulý dobrodruh a survivalista Bear Grylls posune podstatu přežití nejzdatnějších na další úroveň, když dá moderním americkým mužům tu nejtěžší výzvu. Dokážou přežít na opuštěném ostrově bez vymožeností dnešní doby? Nebudou se rozdávat ceny. Nebude se vyřazovat. Nevzejde žádný vítěz. Vše si natáčejí jen samotní účastníci.

V šesti epizodách uvidíte 14 Američanů na opuštěném ostrově, zcela odříznutých od světa, jen s pár kusy nářadí. Čeká na vás otec v domácnosti, traumatolog i hasič. Budou bojovat o holý život a otestují si svoje fyzické, psychické i emoční limity.

A kdo je Bear Grylls? Po celém světě je doslova hvězdou! V očích veřejnosti je symbolem dobrodruha, který je schopen přežít kdekoliv v přírodě. Zároveň je to velký krasavec, a tak má na kontě hodně fanynek. Bear je bývalý záložník SAS, dokonce pokořil Everest a při sestupu málem zemřel. Také přeletěl na motorovém padáku Himálaj a proplul Antarktidou na člunu. A to už chce velkou dávku odvahy.

Navíc je spisovatel a televizní moderátor, má černý pás v karate a několik světových prvenství a rekordů. Chcete vidět tohoto sympaťáka v akci? Dívejte se už od neděle 2. října ve 20.00 hod. na Discovery Channel.