Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dobrodružná reality show Ostrov s Bearem Gryllsem: USA. Zajímá vás, kdo je tento šarmantní muž?

Bear Grylls je po celém světě doslova hvězdou!
Zdroj: Discovery Networks
Jaké je to žít na opuštěném ostrově? Dobrodruh Bear Grylls to vyzkouší na 14 Američanech, které nechá celý měsíc na odlehlém neobydleném ostrově. Budou tam úplně sami a vše si budou natáčet. Zbude jim jen to, co mají na sobě a pár základních nástrojů. Jak to celé zvládnou? A kdo je vlastně šarmantní Bear Grylls?

Světově proslulý dobrodruh a survivalista Bear Grylls posune podstatu přežití nejzdatnějších na další úroveň, když dá moderním americkým mužům tu nejtěžší výzvu. Dokážou přežít na opuštěném ostrově bez vymožeností dnešní doby? Nebudou se rozdávat ceny. Nebude se vyřazovat. Nevzejde žádný vítěz. Vše si natáčejí jen samotní účastníci.

V šesti epizodách uvidíte 14 Američanů na opuštěném ostrově, zcela odříznutých od světa, jen s pár kusy nářadí. Čeká na vás otec v domácnosti, traumatolog i hasič. Budou bojovat o holý život a otestují si svoje fyzické, psychické i emoční limity.

A kdo je Bear Grylls? Po celém světě je doslova hvězdou! V očích veřejnosti je symbolem dobrodruha, který je schopen přežít kdekoliv v přírodě. Zároveň je to velký krasavec, a tak má na kontě hodně fanynek. Bear je bývalý záložník SAS, dokonce pokořil Everest a při sestupu málem zemřel. Také přeletěl na motorovém padáku Himálaj a proplul Antarktidou na člunu. A to už chce velkou dávku odvahy.

Navíc je spisovatel a televizní moderátor, má černý pás v karate a několik světových prvenství a rekordů. Chcete vidět tohoto sympaťáka v akci? Dívejte se už od neděle 2. října ve 20.00 hod. na Discovery Channel.

Související články

Další články